| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 1998

4.2.2008 18:13:17 Analeh a zlobidla D+L

Re: kde jste kdo?

No holky zvládám to těžko:)))) spíš nezvládám,no však to znáte všechny a máte obdobně:D mám pocit že furt peru žehlím,a mín tedy vařím,obědy mají děti ve škole a školce já v práci a můj si také chodí takže spíš jen večer něco rychlého.Dokonce jsem teda už naučila Dendu mi docela pomáhat sice mi to dalo dost:D:D práce ale nakonec vcelku pochopili že musí každý přiložit ruku k dílu.Tak když mám víkend se Denda snaží docela uklidí povysává utře prach ustele umyje nádobí a občas když dojdu strhaná z práce tak mám kafe v termohrnku na stole :) no ale zase jindy je to pravý opak a já se rozčiluju:))) jak kdy když má dobrou chvilku pomůže když má proptivnou tak ne:)) Lukášek když mám víkend službu je většinou u našich protože náš tatín pracuje furt a nevím byla bych asi v práci velmi nervní z toho kdybych věděla že jksou ti dva sami doma:) no nemocní tuktuktuk zatím nebyli chodím měsíc do práce ale Lukášek má ted docela rýmu,tak uvidíme co z toho bude ale mám v záloze babičky tak snad by jsme to nějak zvládli.Práce samotná mě vcelku baví,docela se to dá ale je to fuška přijdu ve 4 ráno a nezasatvím se až na konci směny.Odpolední mívám tak jednou týdně tzo s nima zatím byl vždycky tatka v půl 7 jsem doam tak večerní rituály stíháme už společně.Trošku mi v tom našem kolektivu vadí mezilidské vztahy no což to je v dnešní době asi všude.Bála jsem se té změny hodně a pomalu si zvykám a tento týden mám i pocit že v celku se to už srovnává a já začínám stíhat a už mám chut večer vzít jehlece do rukou.))

Tak tolik hlášení od nás:)) moc všechny zdravím mějte se a vysvědčení bylo u všech pěkné máme děti šikulky:)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
kde jste kdo? Verera 30.1.2008 17:30
*Re: kde jste kdo? Analeh a zlobidla D+L 31.1.2008 13:39
**Re: kde jste kdo? Anička+K+K 3.2.2008 16:17
***Re: kde jste kdo? Verera 4.2.2008 9:21
**Re: kde jste kdo? Verera 4.2.2008 9:27
***Re: kde jste kdo? Analeh a zlobidla D+L 4.2.2008 18:13

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.