| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 1998

3.2.2008 16:17:42 Anička+K+K

Re: kde jste kdo?

Ahojky, taky jsem si už myslela že se tu asi nikdy nikdo neobjeví...

U nás na vysvědčení byla bohužel jedna dvojka s přírodovědy, Klárka to obrečela a mě jí bylo hrozně líto, snažila jsem se jí povzbudit že se nic neděje,že když má ve čtvrtý třídě jen jednu dvojku tak je to bezva, ale ona se nedala uklidnit, tak mi aspoň slíbila, že se to do konce roku pokusí opravit a zároveň nepokazit.
Tak co Helčo jak zvládáš ten pracovní shon? je to zabíračka viď? já už občas melu z posledního a toposlední dobou občas nechám Kubu u babičky v Praze a ta ho druhej den dovede do školky abych si mohla užít jen s Klárkou, ale i tak teď v zimě je to hrozný, přijedu domů kolem půl šestý, Kuba jde rovnou do postele (usíná pravidelně v autě) já letím zatopit a teprve pak mám chvilku na Klárku a její starosti a novinky, podepíšu úkoly a pak hurá do běžných domácích prací jako je žehlení a úklid. Ještě že ani jeden nebývají moc nemocní (nebyly vlastně ještě ani jednou), tak vlastně v práci tak trochu odpočívám :-D:-D:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
kde jste kdo? Verera 30.1.2008 17:30
*Re: kde jste kdo? Analeh a zlobidla D+L 31.1.2008 13:39
**Re: kde jste kdo? Anička+K+K 3.2.2008 16:17
***Re: kde jste kdo? Verera 4.2.2008 9:21
**Re: kde jste kdo? Verera 4.2.2008 9:27
***Re: kde jste kdo? Analeh a zlobidla D+L 4.2.2008 18:13

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.