| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

13.9.2000 9:10:30 Milena

Re: Rozdílná výška

Ahoj Míšo,
můj manžel měří 197cm, já 158, takže výškový rozdíl je 39cm. Ráda slyším, že je na tom někdo podobně.
Taky jsem se v těhotenství trápila, jak bude to dítě velké. Můj kamarád doktor mě uklidňoval, že mimčo naroste většinou podle toho, kolik má v mamince místa.
Náš syn se narodil v 36. týdnu těhotenství, vážil 2860g a měřil 48cm. Na mímo narozené o měsíc dřív docela slušné.
Teď je mu 3,5 roku a zatím je na výšku průměrný (podle tabulky v očkovacím průkazu). Má ale poměrně velká chodidla, takže k nim asi ještě doroste. Naši kamarádi už uzavírají sázky, jak velký bude v dospělosti.
Jinak se neboj, doktoři ke konci těhotenství podle ultrazvuku vypočítávají, kolik mimčo váží, změří i Tebe a zjistí, jestli "projde". Klidně je na ten výškový rozdíl upozorni, určitě Ti řeknou co a jak.
Měj se krásně.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Rozdílná výška Milena 13.9.2000 9:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.