| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

12.9.2000 16:52:29 Zuzka (15. týden)

Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!!!!!

Ahoj Kláro a ostatní,
tuhle diskusi pasivně sleduju už dlouho a tentokrát mi to nedá, abych k tomu neřekla svůj (nikomu nevnucující) názor. Pro Tebe, Kláro, nebude nic platný, protože je na něj už dost pozdě, ale ostatním třeba k něčemu bude.
Když jsem se seznámila se svým manželem (tehdy přítelem :)), tak jsme se po nějaké době začali bavit o budoucnosti. Já jsem si tenkrát moc přála miminko, a umlouvala jsem ho, aby mělo přednost před vším ostatním. On tenkrát dost rázně zavelel: bude vlastní bydlení, svatba a pak miminko. Chvilku jsem se vztekala, pak jsem to všechno promyslela a dala jsem mu za pravdu. Takže postupem času jsme se odstěhovali od mých prarodičů a víceméně jsme všechny příbuzné naučili, že jsme už samostatná rodina a oni taky, takže se nebudou konat neohlášené návštěvy a podobně. Spousta z vás bude argumentovat, že se mi to mluví, když jsme na ten byt měli peníze. Neměli, museli jsme si půjčit od stavební spořitelny a budeme je ještě dlouho splácet (moje kamarádka, která má dost slabý plat a její přítel ještě menší, už také bydlí v malinkém, ale svém bytečku, takže vím, že vyřešit se to dá). Pak jsme si vychutnali svatbu, se vším šílením a zařizováním, a teď si vychutnáváme naše zatím malinké štěstíčko. Upřímně, od začátku těhotenství mám silné nevolnosti, jsem ráda, když si večer lehnu, a svatbu ani jakékoli velké akce bych určitě nezvládala. Budu vám připadat staromódní, ale každý večer, když ležím ve své ložnici a držím za ruku svého manžela, tak mu musím (v duchu, aby nezpychl :-)) děkovat, že měl víc rozumu než já a díky tomu nyní nemusíme řešit ani rodinné mezilidské, ani organizační starosti.
Takže Kláro, Tvoje starosti naprosto chápu a cítím s Tebou, ale největší chybu bych viděla v čase jejich řešení. Myslím, že tohle všechno jste měli mít vyřešeno ještě před Tvým těhotenstvím, už proto, že teď jsi na všechno citlivější. Ale je mi jasné, že někdy to nejde, a někdy to člověku nedojde, jako třeba mně. Teď Ti podle mě nezbývá, než to neřešit a zkusit to srovnat, nebo se odstěhovat, když se Ti tam nelíbí.
Zuzka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!!!!! Zuzka (15. týden) 12.9.2000 16:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.