| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

12.9.2000 14:26:38 Iveta 26, 5.týden

Tak už jsem taky těhulka

Taky se s vámi musím podělit o svou radost. V neděli mi vyšel pozitivní test z moči a před malou chvílí jsem se dozvěděla, že vyšel pozitivně i krevní test:-))))
Huráááá.

Trocha informací: Snažili jsme se od letošního března, takže nám to vyšlo po půl roce. Předtím jsem brala devět let Cilest. Velkou roli asi opravdu hrají nervíky, protože teď se nám to povedlo na dovolené, kde jsem byla totálně odreagovaná, přesto, že jsme tomu snažení tentokrát moc nedali. Tak jsem to tenhle měsíc rovnou odepsala a už počítala ty další spráné dny a ouha, bylo překvápko.

Pro Sylvii:
Stejný problém s odtokem mléka jsem měla asi dva měsíce zpátky. Doktorka mě poslala na krev kvůli zvýšené hladině prolaktinu. Nakonec jsem tu hodnotu měla 16 (nevím čeho) a běžné je 2 - 14. Podle doktorky ale ovulaci brání hodnoty okolo 100 - 200. Takže jsem se neléčila. Bylo mi jen doporučeno, ať to nechám být a hlavně to mléko nevymačkávám sama.

Pro Věru:
Už asi týden mě taky pobolívá v podbřišku, přesně jako bych každou chvíli měla dostat menses. Jsem ráda, když čtu, že je to normální. Přece jenom po té první vlně radosti přijde druhá vlna strachu, jen aby to vydrželo a bylo všechno jak má být.

Jinak přeju všem maminkám krásná miminka a nemaminkám hodně úspěchů, určitě to brzo vyjde.

Iveta.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Tak už jsem taky těhulka Iveta 26, 5.týden 12.9.2000 14:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.