| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Hormonální vyvolání menstruace

Po cca 7 letech užívání HA jsem udělala 3 měsíční přestávku na pročištění organismu a teď se s manželem pokoušíme o miminko. Vzhledem k tomu, že mám (bez HA)velmi nepravidelnou menstruaci, užívám na její úpravu hormonální léky Utrogestan (může se užívat i v těhotenství). Začínám ho užívat 17. den cyklu po dobu 10 dní, kdy se dostaví menstruace. Ráda bych se zeptala, jestli má některá z vás zkušenosti s hormonálné léčbou (úpravou) menstruačního cyklu. Za normálních okolností žena pozná, že je těhotná, že se jí nedoství menstruace, ale když jí takto uměle vyvolám? Myslíte, že budu menstruovat i v případě, že bych byla těhotná? Švagrová si ze mě dělá legraci a říká mi, že si tou hormonálné léčbou koleduji o vícečetné těhotenství. Co vy na to? Vím, že bych se měla na to zeptat své gynekoložky, ale ráda bych znala i názor někoho, kdo má s něčím podobným zkušenosti. Předem velmi děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Hormonální vyvolání menstruace Monika, 24 let (plánujeme miminko) 11.9.2000 9:35
*Re: Hormonální vyvolání menstruace Jitka 30 11.9.2000 10:37
*Re: Hormonální vyvolání menstruace Katka (zatím bohužel bezdětná) 11.9.2000 12:39
*Re: Hormonální vyvolání menstruace Gabriela, 28, 11. tyzden 11.9.2000 13:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.