| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

31.8.2000 13:09:25 Klára(21.týden)

TCHÝNĚ

Ahoj maminy, přeji Vám hezký den a děkuji za to, že jsem se mohla docela hodně zasmát,vlastně se to trochu pomotalo. Moc Vám děkuji za rady, některé příspěvky mě dost bodly u srdíčka, některé jste mě asi pochopili a snažili se poradit.S tchýní jsem si promluvila, mám o ní své mínění, prostě každý člověk je na jiné úrovni a asi se to některým z Vás nebude líbit, že to o ní říkám, ale ona žádnou úroveň nemá. Prostě jsem poznala a slyšela od mnoha lidí, že je to taková vesnická....nechci použít ošklivá slova.Už mě zaráží jen to, že Jirkovi za něco ´moc seřve a jde se zeptat jak bych to udělala já a kolikrát sé stalo, že jsem řekla to samé co Jirka, prostě jsem měla ten samý názor a ona hned:No jo Kláro ,máš pravdu, zítra to hned takhle zařídíme.A to se mi nelíbí.
Ještě jednou upozorňuji, komu připadají mé články trapné, tak ať to nečte, hledám jen nějakou dobrou radu, nebo člověka, který to také zažil.Nepíšu sem z nudy,ale proto, že mám nějaký problém a jistě existuje člověk, který mi třeba poví svůj příběh a nechci sem psát proto,aby mi potom při čtení Vašich odpovědí tekly slzy.Tak to jen na vysvětlenou.Když chci,aby mi někdo poradil, musí ten dotyčný znát vše a komu je to protivné ať to nečte.Nestydím se zato, každý má nějaký problém, někdo větší někdo měnší.Ale už toho nechám.Takže teď přijedeme domů, pozdravíme se a já si dělám svou práci nahoře u nás, nebo včera jsem měla velké prádlo, mezitím koukám na nahoře na telku pak je potkám jen dole, když si jdu pro něco k jídlu no a už je večer.Dříve mi pořád mluvila i když jsem si šla dát prádlo do pračky a teď si mě ani nevšimne.Asi to pochopila.Jirka třeba někam odjede a oni hned na mě:Kam jel a proč tam jel.Tak jim jednoduše odpovím:Nevím, já ho nehlídám.Neříkám to nějak naštvaně,ale včera jel pryč oni nevěděli kam, asi jim to vrtalo hlavou,ale nezeptali se.Asi jsem si je trochu malinko vychovala,vím, že bych si to neměla dovolit,když ten barák není můj,ale říkám si, že oni chtěli stále ať tam s nimi jsme, tak se musí přizpůsobit obě strany.
Budu ráda za nové rady.
Zatím se mějte
Klára
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
TCHÝNĚ Klára(21.týden) 31.8.2000 13:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.