| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Školka

29.8.2000 23:53:27 Eva,2 děti 5a3roky

Re: Dívali jsme se ve školce na video!

Můj názor(sice už po málem roce)je prostě takový. Mé děti se na televizi dívat nechcou(snad s vyjímkou večerníčku a sem tam Kouzelné školky a Kostiček).Paní učitelka ve školce na třídní schůzce odpověděla na dotaz jedné maminky-proč ty nejmenší děti nechodí do kina -že tam nevydrží sedět, ale nejsou ochuzeny,protože se dívají často na televizi a i video.A já jako jediná matka (asi vzácný exemplář-dle reakcí ostatních)jsem se zeptala, jestli se na to dívat musí? P.učitelka se velmi divila,že někdo nerad sleduje TV, ale sdělila mi, žeteda si může mezitím hrát a dívat se nemusí. Asi po 2 týdnech si většina dětí hrála a o nějakou televizi jim nestála.A mimochodem, syn se mi vždycky z pondělka na úterý budil v noci s děsem, že se bude muset dívat).Takže podle mě se ty děti dívají na TV v případě, že jim není nabídnuta jiná zajímavá činnost.

Prosím jestli má někdo taky antitelevizní děti, ozvěte se, protože nevím,jestli jsme opravdu takoví exoti.
Ahoj! Eva
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Dívali jsme se ve školce na video! Markéta Floriánová,2 předšk. děti 26.10.1999 12:55
*Re: Dívali jsme se ve školce na video! Lenka,holčička 18měsíců druhé dítě na cestě 30.10.1999 23:20
**Re: Dívali jsme se ve školce na vide... Vlaďka Klabanová dva kluky ve školce 5.11.1999 23:10
*Re: Dívali jsme se ve školce na video! Marie Pejřimovská,2 děti 2.12.1999 12:36
*Re: Dívali jsme se ve školce na video! Eva,2 děti 5a3roky 29.8.2000 23:53
**Re: Dívali jsme se ve školce na vide... Radka, dva synové 30.8.2000 21:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.