| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Školka

2.12.1999 12:36:48 Marie Pejřimovská,2 děti

Re: Dívali jsme se ve školce na video!

Něco podobného (i podobnou odpověď paní učitelky) jsme zažili před lety i my se synem.Třebaže jsem se snažila domluvit i s ostatními rodiči, byly pani učitelky neoblomné . Naštěstí jsme měli možnost přihlásit děti do jiné školky - a tam jsem dávala děti s klidným svědomím,paní učitelky byly perfektní, děti se dívali max. jednou týdně na pohádku ,jinak byl připraven bohatý program.Takže moje rada zní - pokud je to jen trochu možné, změnte školku i za cenu delšího dojíždění to stojí za to.
Marie
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Dívali jsme se ve školce na video! Markéta Floriánová,2 předšk. děti 26.10.1999 12:55
*Re: Dívali jsme se ve školce na video! Lenka,holčička 18měsíců druhé dítě na cestě 30.10.1999 23:20
**Re: Dívali jsme se ve školce na vide... Vlaďka Klabanová dva kluky ve školce 5.11.1999 23:10
*Re: Dívali jsme se ve školce na video! Marie Pejřimovská,2 děti 2.12.1999 12:36
*Re: Dívali jsme se ve školce na video! Eva,2 děti 5a3roky 29.8.2000 23:53
**Re: Dívali jsme se ve školce na vide... Radka, dva synové 30.8.2000 21:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.