| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

27.7.2000 11:58:46 Lucie (23)

Re: Asi dost naivni problém

Dobry den preji vsem,
chtela jsem vam vsem, kteri mi /nam/ drzeli palce, jak se vsechno s nama vyviji.
Vcera jsme meli s pritelem rande, sedli jsme si do parku a ja mu davala cist vsechny vase prispevky a nazory a kazdy z nich jsme spolecne probirali a rikali si vzajemne nazory nase. Dostatecne nas to uvolnilo a tak jsme si vysli do vinarny na vino a ja jsem rekla svemu priteli, ze mi muze rict cokoliv, ze se nemusi bat a ze bych ocenila, aby mi to vsechno rekl, protoze si stale myslim, ze prede mnou neco taji. No a vite co? Dozvedela jsem se takovych veci, o kterych jsem ani nemela tuseni, vetsinou to bylo z jeho minulosti a ja jsem se opravdu drzela, abych to prijmula s vyrovnanim a pochopenim. Dost se mi ale srdicko pritom sviralo. Pote jsme si povidali az do rana /i kdyz jsem puvodne chtela jit spat k rodicum/ a pritel mi neustale rikal, ze hlavni problem byl v tom, ze se o me strasne boji, ze me ztrati, ze priznava, ze je na me zavislej a ze nikdy jeste nikoho tak nemiloval jako me a ze by neprezil, kdybych od neho odesla. ha ha kvuli takovym malickostem co mi vypravel? ted uz ale vi, ze me ztrati jedine tehdy, kdyz mi neco bude tajit, nebo nebude ke me zcela uprimny. Je si toho doufam dostatecne vedom a ja neustale bojuji s tim, abych se na to koukla z te pozitivnejsi stranky - to ze mi nechtel ublizit a nevedel, co mi ublizet muze. Ted uz to vi a tak jsme se dohodli, ze budeme o vsem komunikovat, o nasich pocitech k cemukoliv, o nasich zazitcich ci predstavach a pranich. Priznam se, ze jsme oba dva i breceli a ze jsme opravdu ani nezamhourili oko a ze ted na me asi neni moc pekny pohled. Chudaci spolupracovnici:)
Ponauceni pro me/pro Vas (mozna?): Vzdycky davejte svym partnerum najevo, ze je milujete takove jaci (gramtika? prominte) jsou a ze si nemusi na nic hrat nebo se snazit vypadat v nasich ocich co nejlip, protoze prave takove jaci jsou je milujeme. Obzvlast citlivy parner muze brat kazde vase slovo jako vystrahu do budoucna (viz. muj pritel) a vezmou si to tak moc k srdci, ze priste se nekterym tematum umyslne muzou vyhybat nebo se prestanou v urcitem smeru snazit. Rozliste prioritni problemy od tech mene podstatnych -- napr. lez, neuprimnost - miluji te ale moc by me ranilo, kdyby jsi mi lhal/a atd., ty mene podstatne jako ze me stejne stve, kdyz to pradlo necha jen tak valet na gauci a naopak jak moc si vazite, kdyz to pradlo jednou za mesic vyjimecne vezme a do toho kose donese sam...vite co myslim, ze? vlastne vam to ani vysvetlovat nemusim, jelikoz vy sami jste me k tomuhle zaveru dovedli/navedli (docela pozde jsem na to prisla, ze?) a ja jsem vam moc vdecna. Vase prispevky nam oboum urcite moc pomohli a ja vim, ze on mi nic nezapiral, proto, aby mi ublizil, ale proto, ze si myslel, ze me ztrati a v takove situaci jsme nebyli pred tim. Kazdy problem, kazda situace je nejhorsi "poprve" a proto to ponauceni a uvedomeni si z jeho strany, ze je to trosku jinak a naopak, by melo byt vysledkem rozmluv a trapeni. Dulezite je si uvedomit, ze pokud vam nebylo ublizeno umyslne a pokud je "jinak vsechno vporadku", pak se ten problem zda mnohem mensi.
Mockrat vam diky jeste jednou, ze jste mi dali sanci se takhle zpovidat a vypovidat. Tak treba zase nekdy priste se zapojim do nejake me blizke diskuze.
mejte se krasne lucie
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Re: Asi dost naivni problém Katka 25.7.2000 15:17
*Re: Asi dost naivni problém Zdenek 25.7.2000 16:9
**Re: Asi dost naivni problém Lucie (23) 25.7.2000 16:58
***Re: Asi dost naivni problém Lucie (23) 27.7.2000 11:58
****Re: Asi dost naivni problém Lenka (26) 27.7.2000 12:30
****Re: Asi dost naivni problém Martina,20 27.7.2000 12:47
****Re: Asi dost naivni problém Karolína (27) 27.7.2000 13:15
****Re: Asi dost naivni problém Michal, 32 let, syn 6 let, jedna manželka:-))) 28.7.2000 8:19
*****Re: Asi dost naivni problém Lucie (23) 28.7.2000 12:5
******Re: Asi dost naivni problém Martina,20 28.7.2000 12:33
******Re: Asi dost naivni problém Michal, 32 let, syn 6 let, jedna manželka:-))) 28.7.2000 12:54
*******Re: Asi dost naivni problé... Lucie (23) 28.7.2000 14:31
********Re: Asi dost naivni prob... Michal, 32 let, syn 6 let, jedna manželka:-))) ) 29.7.2000 22:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.