| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

26.7.2000 16:56:15 Kristina, 25 l.

Re: Děložní čípek

Ahoj Evo, díky za alespoň zprostředkované informace. U mě to bude pravděpodobně o něco složitější, neboť u me se na děložním čípku nádorové buňky vyskytly (dokonce mi i v prvopočátku hrozilo odejmutí části dělohy). Naštěstí jsme se s mým lékařem dohodli na konzervativním řešení (i vzhledem k mému věku a tomu, že děti ještě nemám), tj. na rekonizaci a že se uvidí, jak to bude dál. Musím zaklepat, od té doby jsou výsledky bezvadné, takže dle sdělení lékařů, mohu od ledna začít uvažovat o těhotenství. Takže začínám zjišťovat informace, jak to všechno bude. Mimochodem patřím k těm lidem typu tuším že Hanka (která psala dotaz pí Štromerové), kteří mají strach ze všeho, co se lékařského ošetření týče a dokonce omdlívám i při odběru krve (hrůza).
Děkuji i všem ostatním, pokud něco napíší.
Ahoj K.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Děložní čípek Kristina, 25 l. 26.7.2000 11:36
*Re: Děložní čípek Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 26.7.2000 13:38
**Re: Děložní čípek Kristina, 25 l. 26.7.2000 16:56
***Re: Děložní čípek Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 27.7.2000 7:32

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.