| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

21.7.2000 13:22:34 Karel (už dvě dcery)

CAP

Pokus o zrušení CAPu je důkazem neuvěřitelné arogance a neschopnosti lékařského personálu a managementu. A nejen nemocnice Na Bulovce, Takový stav je v celém českém zdravotnictví. ČLK zrůdnost zdravotnictví zúžila na problém, že lékař nemá xnásobek průměrného platu tak jako v Británii. Ale vždyť i šamani indiánských kmenů uměli víc než velká většina našich lékařů. A nejen znalosti, ale i chování zástupců této profese je do očí bijící. Myslí si snad instalatér, že je nadčlověk jen proto, že díky němu nemusíme chodit špinaví? Tak proč lékaři? Že zachraňují životy? Ale ne. Pokud člověk není prezidentem, žádný lékař jeho život nezachrání.

To jsem přehnal. Jsou tací, kteří svou práci berou opravdu jako poslání. Ale kolik takových je? A takoví určitě nerozhodují o zrušení CAPu. Pokud by takoví měli možnost mluvit do systému zdravotnictví, bylo by centrum aktivního porodu v každém okresním městě. Ne jako exkluzivní porodnice. Každá porodnice by chovala k matce a hlavně k dítěti úctu, jakou si zaslouží. Protože ani CAP není postaven na naprosto exkluzivním vybavení, ale hlavně na vztazích. A ty není třeba kupovat, ty jsou dány výchovou, vzděláním a pohledem na vlastní poslání.

Takže NERUŠTE CAP. Je důkazem, že to jde i jinak, lépe.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
CAP Karel (už dvě dcery) 21.7.2000 13:22

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.