| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

Re: Hledáme školku pro romskou holčičku

Ahoj Báro,
školky už jsou trochu mimo mě, ale možná bych pro tebe pomoc našla. Naše sousedka, která má holčičky dvojčata a z toho jednu postiženou (při porodu ji nechali lékaři přidusit), je vozila nějakou dobu do speciální školky v Krči, kde jsou děti zdravé i nějak postižené. Neber to proboha tak, že bych tvojí dcerku považovala za nějakou jinou, ale mám dojem, že pedagogové i děti v takovéhle školce musí mít naprosto jiný přístup k mnoha věcem a nějaké rasové předsudky tady jdou určitě stranou. Pokud se ti nepodaří školku sama vypátrat, pošli mi e-mail a já se zkusím zeptat (až přijedou z dovolené). Pak je ještě další možnost - nedávno tady na "rodině" byl článek o speciální škole a školce "hrou" v Jílovém u Prahy. Výuka i výchova dětí tady probíhá trochu v jiném duchu, než je to všude běžné. Ale nevím, to je asi pro vás už trochu z ruky... Tak držím palce a kdyžtak se ozvi. Šárka
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Hledáme školku pro romskou holčičku Bára, 4 letá Marta 20.7.2000 16:26
*Re: Hledáme školku pro romskou holčičk... martina, 2 děti 20.7.2000 21:50
*Re: Hledáme školku pro romskou holčičk... Šárka, syn 13 let, dcera 11 let 21.7.2000 11:37
*Re: Hledáme školku pro romskou holčičk... Ester, 2 synové 21.7.2000 22:22
*Re: Hledáme školku pro romskou holčičk... Martina, 2 děti 22.7.2000 8:58
*Re: Hledáme školku pro romskou holčičk... Katka, tři kluci a jedna holčička 2.9.2000 19:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.