| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

18.7.2000 11:01:12 Iveta, 30, 1 dítě

Re: ZABÍRÁ TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hele Klári, už to čtu delší čas a napadá mě jedna věc: čím dál tím víc se mi zdá, že se oba dva chováte jako děti. Vystěhovat tě ven, pak zase dolízat, mám tě rád, na dítěti mi záleží, ale teď tu se mnou nebydli....
Nepřipadá ti to trochu jako hra na schovávanou? Co to má znamenat, ty jeho hrozivé problém, o kterých ti jenom něco naznačuje, ale nic konkrétního nepřizná? Mně se to teda moc nelíbí, buď všechno nafukuje a z nějakého mně neznámého důvodu ty starosti na tebe hraje, což by skoro svědčilo o nějaké duševní poruše nebo aspoň o silné citové nevyrovnanosti a nevyzrálosti, nebo má ty problémy opravdu veliké - viz. to jak jsi se zmiňovala, že byl minulý týden něco vyřizovat na policii, dneska vypadal, jako by ho honili mafiáni atd. Asi mi řekneš, že tě možná nechce zatahovat do nepříjemností, ale tebe vážně baví tahle hra na kočku s myší? Vždyť spolu čekáte dítě, mějte přeci oba trochu rozumu. Proto přeci žijí muž a žena společně, aby si v životě v těžkých situacích byli vzájemně oporou a ne si za každou cenu hráli na frajera.
Možná ti můj dopis připadá tvrdý, ale bohužel mluvím z vlastní zkušenosti. Byla jsem jen o něco málo starší než ty, měla jsem dlouhodobého přítele, o třináct let staršího než já, ale co do zralosti byl tak pět let za mnou. Taky měl své problémy, taky jsem se chraň pánbůh o ničem nesměla dozvědět, jen jsem tušila, že něco není v pořádku. A víš, jak to tutlání nakonec dopadlo? Jednou jsem ho našla v našem bytě - zbaštil Rohypnol po hrstech a zapil to whiskou. Už mu nebylo pomoci.
Klárko, je to už několik let za mnou, dnes mám nový život a vytouženou šťastnou rodinku, ale i teď když to znovu píšu, ruce se mi třesou jak ratlíkovy packy.
Tak ho prosímtě kopni, ať už ti to vybalí na rovinu, nebo ho definitivně vymaž ze života.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
ZABÍRÁ TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klára(15.týden) 18.7.2000 10:25
*Re: ZABÍRÁ TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iveta, 30, 1 dítě 18.7.2000 11:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.