| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

12.7.2000 14:20:13 Alena, 22 rokov

Re: SAMA

Mila Klarika,
je mi velmi luto, ze si sa dostala do takejto situacie. Mozno sa budem opakovat ako ine dievcata predo mnou, ale ja by som urcite s takym nezrelym clovekom nezila, ktory mi povie ze ku mne nic neciti, ze potrebuje cas a ze casom sa to napravi. Mam kamaratku, ktora nastastie nema miminko, ale ma tiez priatela, sice ma uz 36 rokov a mohol by byt dost zrely na to ze uz vie co chce od zivota, ale maval take iste zachvaty, ze chcel aby odisla domov ku mame, po par dnoch ho to preslo, volal ju nazad a takto sa to opakuje uz 5 rokov. Chces takto dopadnut, ze ta bude odstrkovat a zase volat nazad podla nalady? Viem ze je to tazke sa rozhodnut, hlavne v tejto dobe, ked ani financna situacia nie je ruzova, ale ak mas moznost, odid navzdy. A ze este nedozrel, to je len jeho problem. My sme s manzelom preberali temu babatka velmi zodpovedne, vysvetlili sme si co nas caka a vieme obaja ze sme na to pripraveni. A nie ze on miminko chcel, ale zrazu ked je na ceste tak nevie co chce. A ak tu aj pisali dievcata, ze by si nemala do problemov zatahovat rodinu, toto nie je problem manzelsky, ale partnersky, ktory tvoj partner nezvladol. A ak mas so svojou mamou dobry vztah a je ti oporou, urcite ti neukaze chrbat. Ja som si na 1000% ista ze mne by mama pomohla, pretoze vzdy sme si fantasticky rozumeli. A mama je to najdolezitejsie.

Som zvedava ako dopadnes, ale urcite bud silna hlavne kvoli malickemu, ktore si nezasluzi aby zilo ako tulak, ktory sa bude kazdy mesiac stahovat kvoli svojmu nezrelemu otcovi.

Alena
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
SAMA Klára(14.týden) 12.7.2000 11:38
*Re: SAMA Alena, 22 rokov 12.7.2000 14:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.