| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

Kdy je ta spravna doba na miminko?

Mile maminky,
obracim se na Vas s prosbou o nazor. kdy je vlastne ta spravna doba na miminko. Vy uz to rozhodnuti mate za sebou a urcite jste take hodne premyslely.
Moji rodice byli od mych dvou let rozvedeni, ve 13-ti se mi narodila sestra (ale tatinek opet zadny) a nez jsem stihla udelat statnice, tak nam maminka zemrela a sestru jsem si tedy vzala, v jejich 9-ti letech, do pece. Asi mate predstavu, cim vsim prochazi svobodne matky, ze mnoho z nich je v krtake dobe zralych na psychiatra, zvlaste, pokud je dite zivejsi. Ja jsem si vzdycky rikala, ze pokud si poridim miminko, tak co nejpozdeji a nebo radsi vubec ne, protoze, to, co jsem si prozila, bych uz podruhe nezvladla. Coz bylo relativne v poradku az do chvile, ktera nastala nyni. Budu se vdavat (z lasky), mam krasne misto na bydleni, dobrou praci, prima tchyni a budouci manzel uz planuje miminko. A ja mam panickou hruzu z toho, ze se bude opakovat vse, co me strasi jeste dodnes ve spani, ze ztratim vse, ceho jsem dosahla (praci), dite budu mit "na krku" ja, zatimco muz bude v praci, nikdy neni jiste, jestli muz s vami vydrzi (i kdyz jsem presvedcena, ze ano a miluji ho), a tak bych mohla pokracovat jeste dlouho. Je to vlastne hrozne nespravedlive, kdyz zena musi zmenit cely svuj zivot a obetovat svuj volny cas a konicky a praci a dalsich dvacet let ma o starosti postarano. Ja vim, ze to zni asi osklive, je tu i muz, ale me zkusenosti jsou proste jine. Nevim, s kym se mam poradit, jak jste premyslely vy, co se vam vybavilo pri slovu MIMINKO?
Moc dekuji za odpoved.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Kdy je ta spravna doba na miminko? Monika Josková, 1 sestra v peci 12.7.2000 7:43
*Re: Kdy je ta spravna doba na miminko? Helča (26) 37. týden 1. mimi 12.7.2000 23:31
*Re: Kdy je ta spravna doba na miminko? Dana, 29 let, dvojčata-kluci 17 měsíců 13.7.2000 22:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.