| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

Re: Kdy je ta spravna doba na miminko?

To je u každého jiné. Některá žena dovede zvládnout péči o dítě již jako 16-ti letá, některé to dělá problém i ve 30-ti letech. Budu-li soudit podle sebe,tak ve chvíli, kdy vás úplně přestane "brát" všechno ostatní a kdy máte pocit, že "to" zvládnete. (Mám pár kamarádek, které si pořídily děti a dnes teprve "řádí" a dohánějí, co - mají pocit, že zameškaly). Jestli jste se dokázala postarat o svou sestru - myslím, že jste na rodičovství ideální kandidát, protože to jen tak někdo nesvede - přece jen miminku většinou předchází určitá duševní příprava. (To je taky zavádějící - já se připravovala 12 týdnů na jedno, pak zjistili, že budou dvě a 50 % mých pocitů bylo, že to prostě nepůjde. A jde - samozřejmě za velké účasti našeho skvělého tatínka, který umí úplně všechno a ráno kluky krmí!!! Já jsem spíše "noční typ" a to většinou doháním to, co jsem nestihla (taky Internet.). Takže držím palce - aby jste, až se rozhodnete, zjistila, že Vaše volba byla správná. Já si vyloženě "medím".
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Kdy je ta spravna doba na miminko? Monika Josková, 1 sestra v peci 12.7.2000 7:43
*Re: Kdy je ta spravna doba na miminko? Helča (26) 37. týden 1. mimi 12.7.2000 23:31
*Re: Kdy je ta spravna doba na miminko? Dana, 29 let, dvojčata-kluci 17 měsíců 13.7.2000 22:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.