| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy s dutinou ústní

Re: Vyražený zub

Šárko, díky.
Taky jsem si to tak zhruba myslela, jen jsem si to chtěla ověřit. Dírka už nebolí, taky snad díky kvůli tomu, že jsme měli od pana doktora po šití "předepsanou" zmrzlinu, a ta fakt dělá na zranění v puse divy. Psychicky je na tom Janek velmi v pohodě, protože si teď připadá právě jako velcí bezzubí školáci prvňáci, takže na písku na tu díru "balí" velké holky. No a dneska už zase jdeme na kolo.
Se Stáňou jste mne inspirovaly s tím kapesným. Původně jsem měla zato, že dětem patří samostatné peníze do ruky až tak od čtvrté páté třídy, ale po té vaší odborné analýze uznávám, že máte určitě pravdu a s malinkými penízky je možné začít mnohem mnohem dřív.
Taky jsem si všimla, že Váš chlapec, ač dubnový, měl roční odklad při začátku školní docházky. Mohla byste mi, prosím, jestli můžete, napsat nějaké podrobnosti? Honza je totiž narozen 31.7., takže tohle dilema dát nebo nedat taky už pomalu zvažuji. Pro jednu i druhou alternativu existují pro i proti, tak si to už trošku začínám dávat dohromady.
Díky Eva.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Vyražený zub Eva 31, Honzík skoro 4, 27. týden 10.7.2000 9:10
*Re: Vyražený zub Šárka 44, syn 9 let 11.7.2000 11:30
**Re: Vyražený zub Eva 31, Honzík skoro 4, 27. týden 11.7.2000 12:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.