| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2001

30.12.2003 10:09:25 Eva, A+D

fotky

Ahoj,
včera mi manžel doplnil fotky na naše webové fotky. Tak se můžete mrknout. http://mujweb.cz/www/jelinci
Včera byl zase jeden povedený den. Adam neusnul po obědě a tak byl docela dost protivnej k večeru. Odnesl to David, když ho Adam už snad podesáté strčil a on spadnul zase na hlavičku. Má tam permanentní modřinu. I když věřím, že Adam zase tak moc nechtěl ho strčit, prostě jenom blbnul a neodhanul sílu, už mi vytekly nervy a dostal na zadek. Celý den jsme se s manželem snažili vysvětlit mu, jak se má chovat k Davidovi, aby do něj nestrkal apod., měli jsme s ním svatou trpělivost, manžel si s ním celé dopoledne hrál, aby se necítil odstrčený a Adam mu slíbil, že se to nebude opakovat. A pak nanovo. Tak jsem ho plácla a poslala ho v 19h do pokojíku uklízet hračky, vykoupat a bez Večerníčku do postele. To byl trest. Strašně chtěl vidět Vlčata, ale byla jsem nekompromisní. Vůbec jsem na něj nekřičela, ale říkala jsem mu, že mi něco slíbil a že to nedodržel. A to poněkolikáté. A že vždycky chce, abychom my dodrželi slovo a taky to děláme. Tak ať to bere za potrestání. Kupodivu to pochopil, usmíval se na mě, i když to pořád zkoušel, jestli nevyměknu a Večerníček mu nedovolím. Do toho se začal David stavět na nožičky ke stolku a gauči a tak jsem hlídala i jeho. V nestřeženém okamžiku mi sebral a snědl posolené rajče. Je to poklad. Je o moc samostatnější, než byl Adam. Prostě nemá tolik pozornosti a maká.
Večer ale David tak strašně brečel, něco kolem 22,30h., asi chtěl nakojit a to už nedělám do půlnoci. Vzbudil Adama a tak ho manžel přenesl do ložnice a sám si lehl do obýváku na gauč, chudáček. Davida jsem zvládla asi po 15min. Byla jsem psychicky vyčerpaná a rozladěná z brečení, že jsem nemohla usnout a ráno se David vzbudil v 6h. Tak jsem úplně hotová. Teď si je vzal manžel ven a já vám píšu.
To jsem se nějak rozepsala, co? Omlouvám se. Ahoj a hezký předposlední den v roce.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
fotky Eva, A+D 30.12.2003 10:9
*Re: fotky Alice a 2 zlatíčka 30.12.2003 20:37
**Re: fotky Iva* 2.1.2004 13:40
**Re: fotky Eva, A+D 2.1.2004 15:29
***Re: fotky Iva* 2.1.2004 18:30
****Re: fotky Eva, A+D 3.1.2004 9:7

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.