| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2001

3.1.2004 9:07:10 Eva, A+D

Re: fotky

Ahoj holky,
tak jsem si prohlídla všechny fotky a musím taky říct, jak krásný máte děti. Jenom u Alice je málo fotek, ne? A co Semi? Nechceš nějakou fotku přidat?
Tak jsme včera odvezli Adama na pár dní k babičce. Adam se tak strašně těšil, s klidem na tváři se s náma po obědě rozloučil a šel si lehnout. No tedy, babička a děda ho uložili a obletovali ho tak, že by se to líbilo každýmu. Babička svlékala tričko, pyžamko oblékal děda ..... dovedete si představit, jaké to bude zase doma, až ho budu nutit, aby to udělal všechno sám? Taky jsem zírala, jak si automaticky sedl ke stolu a začal jíst polévku. Doma jsou okolo polívky pořád "kecy" ( s prominutím) - "nebudu, nechci polívku ...apod." Tady bez řečí. Tak jsme s klidným srdcem odjeli. Horší by přece bylo, kdyby tam nechtěl být a nebo by po nás brečel, že jo. Doma je takové ticho. Manžel dokonce ještě pořád spí, David vstával v 7h a už zase spinká svoji dopolední hodinku. Je tu klid. Já jsem včera normálně odpoledne u čtení usnula, zatímco si David sám hrál a manžel se díval na TV. Pak ho uložil a usnul taky. Takže naspáváme, co se dá. Dobrý ne?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
fotky Eva, A+D 30.12.2003 10:9
*Re: fotky Alice a 2 zlatíčka 30.12.2003 20:37
**Re: fotky Iva* 2.1.2004 13:40
**Re: fotky Eva, A+D 2.1.2004 15:29
***Re: fotky Iva* 2.1.2004 18:30
****Re: fotky Eva, A+D 3.1.2004 9:7

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.