| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

29.12.2003 17:25:57 tinas

Re: Poslední pondělí roku

Ahoj holky,
tak u nás se zdravotní stav dětí zlepšil. Ještě sice pokašlávají,ale už je to o mnoho lepší. Dneska jsem dokonce začala Petříkovi snižovat dávkování dejcháků. Oba mají ještě maličko rýmu,ale myslím,že to bude brzy pryč. Musí,protože Petřík má v sobotu odjet na švp na hory.Bylo by škoda,kdyby o to měl přijít. Jedeme sice hned za měsíc všichni znovu,ale říkám si,že každé vyjetí mimo Prahu je pro něho dobré.

Vtipnou vánoční příhodu doma nemáma,ale ty vaše se mi dost líbí. :o)))))))
Silvestra nemám moc ráda,protože nesnáším organizované veselí. Mejdánek je dobrej,ale nejlepší je takovej ten spontání,co vznikne sám od sebe. Navíc já moc mejdanit nemůžu protože mám dva draky.
Jani,
hrozně ráda koukám na ohňostroj,ale nemám ráda rachejtle ve své blízkosti. Letos ,ale asi uděláme vyjímku a pár jich koupíme pro Petříka,aby taky viděl,jak to bouchá. On do půlnoci nevydrží.

Tinas
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Poslední neděle roku JaninaH 28.12.2003 19:48
*Poslední pondělí roku Nel 29.12.2003 11:24
**Re: Poslední pondělí roku Jana Z. 29.12.2003 17:18
***Re: Poslední pondělí roku tinas 29.12.2003 17:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.