| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

29.12.2003 11:24:26 Nel

Poslední pondělí roku

Ahoj holčinky,
žijete? Jste v pořádku? Jak proběhly svátky a jak nabíráte dech na poslední dny roku? A hlavně kolik kilo se vám uložilo :(?

Janino,
moc mě ten moučkový cukr pobavil, to mi jedna paní povídala, jak jí chtěl manžel o Štědrém dnu udělat radost a pokusil se taky usmažit v předstihu řízky. Protože je Maďar, co špatně umí česky, tak to teď vypráví údajně takhle: můj Máň (moje Máňa) šla k sousedka, tak já si řikam, usmažim řízka. Byla tam dvě pixla, tak jsem vzal prézla (strouhanka), a obalil rizka a smažil. A všechna prézla fuč. Tak jsem čekal, než přijde Máň a ona to viděla a říká: ty nepoznáš, že tady prézla a tady orecha?
Tak jsi mi to připomněla. Ležela jsem s tou paní v nemocnici a všem na pokoji se tam tenkrát málem potrhaly stehy smíchy, ale asi se to musí slyšet, ne číst :).

Tak se holčičky mějte hezky a ty Tinas neonemocni, když teď kurýruješ rodinu.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Poslední neděle roku JaninaH 28.12.2003 19:48
*Poslední pondělí roku Nel 29.12.2003 11:24
**Re: Poslední pondělí roku Jana Z. 29.12.2003 17:18
***Re: Poslední pondělí roku tinas 29.12.2003 17:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.