| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

10.7.2000 11:20:57 Jana, roční syn

Kde to žijeme?

Chtěla bych se tady se všemi podělit o svůj zážitek z minulého víkendu, který mě přinutil k hlubšímu přemýšlení. Setkala jsem se s jednou známou - starší paní, která mi vyprávěla o své vnučce. Ta má prý dvě děti - 4 a 2 roky. Když byl mladšímu necelý rok, zjistila, že je znovu těhotná. Šla na miniinterrupci, protože by výchovu tří dětí v tak malých věkových odstupech nezvládla. Od té doby prý už bere antikoncepci... Když se jí její babička zeptala, jestli ji nenapadlo, že by mohla dítě donosit a pak dát k adopci, odpověděla, že by prý "na to neměla žaludek".
Dřív jsem byla, stejně jako paní Zdenka a hnutí Prolife, zastáncem názoru, že omezení potratů zákonem by hodně vyřešilo, ale teď už si tím ani zdaleka nejsem tak jistá. Dokud budou mezi námi převažovat lidi, kteří mají spíš žaludek na to, aby dítě zabili než aby ho dali k adopci, nejsou zákazy asi k ničemu.
Kde to proboha žijeme?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Kde to žijeme? Jana, roční syn 10.7.2000 11:20
*Re: Kde to žijeme? Pavlína 11.7.2000 15:20
**Re: Kde to žijeme? Kamila 11.7.2000 15:39
**Re: Kde to žijeme? Jana, roční syn 11.7.2000 23:3
**Re: Re:RE...... Kde to žijeme? Adam, tři děti 2.8.2000 4:4
***Re: Re:RE...... Kde to žijeme? Eva 31, Honzík 4, 30. týden 2.8.2000 9:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.