| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2001

20.12.2003 19:18:46 Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01

Sobota

Jsme tu jak v lazaretu. S Barčou jsme byly ve středu sundat sádru, noha ji bolela asi než ji rozhýbe a ve čtvrtek mi volala učitelka, že je jí špatně, bolí ji noha, hlava, břicho. Tak jsem pro ní jela, vzala jsem obě holky k doktorovi a dostaly jsme jen kapky do nosu, na kašel a Barča Ataralgin jako že na chřipku. Byla jak kus ledu, klepala se, že nemohla mluvit a měla 39,7. Teď už nemá teplotu, ale celou dobu má průjem. Týna smrká jak o život a dneska ráno začala brečet, že jí bolí ucho. Nakapala jsem jí roztok Aloe(zabírá nám na všechno) a zatím dobrý. Jen to smrkání jí začíná míň a míň bavit. Já mám tělo taky jak zmlácený, tak doufám, že nás to všechny do 24. přejde.
Mám už všechno a užívám si pohodu.
Radko ani nevím do kdy budete doma a na příjmu, aby jsme si stihly popřát a tak. Já přeju krásné Vánoce, zdraví a radost dětem už teď, Martin vyhrožuje, že odveze počítač, vyčistit a posílit, aby byl rychlejší, tak nevím jak dlouho budu bez něj. Kdybych se odmlčela, čístíme.
Taky jsem tě chtěla poprosit, až budeš moct, vyfoť to Lego co jsi kupola teď na eBay.
Jsem na vánoce zvědavá, hlavně na Týnu a na to jak uhlídáme stromeček před očesáním a žárovičky před vypálením. Věnec na stole mám už zčásti odstrojený. Co sundá, umí i hezky schovat. Barča ta byla jako malá zlato. Nic záškodnického nevyváděla. Kdyby byla jako Týna-drak, asi bych na druhý dítko neměla odvahu. Řeknu jí oblíkni se a ona "Ne, ne já nemusím, já neumím."-chvíli před tím dávali reklamu jak krade tatínek s holčičkou stromeček a holčička říká:" Ne, ne, já nemusim, já už ho vidím"
Radko, koukáte na českou televizi? Koukají vám vůbec děti na televizi? Týna je televizní maniak, jak je celý den aktivní až moc, tak když má oblíbenou pohádku, kouká bez dechu. Mám chvíli na oddech.
Zatím se mějte hezky, snad ještě napíšu, když ne, užijte si v klidu vánoce a pište, ať nám to tu přibývá. G.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Čtvrtek Lenka + Venoušek 18.12.2003 0:23
*Re: Čtvrtek Radka a Anicka 18.12.2003 15:15
**Re: Čtvrtek Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 18.12.2003 20:28
***Re: Čtvrtek Lenka + Venoušek 18.12.2003 22:30
****Sobota Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 20.12.2003 19:18
*****Re: Sobota Lenka + Venoušek 20.12.2003 19:51
******Pondělí Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 22.12.2003 21:45
*******Re: Pondělí Lenka + Venoušek 22.12.2003 22:30
********Tak a je to za námi Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 28.12.2003 20:0
*********Re: Tak a je to za nám... Barča + Nelinka 26.7.01 6.1.2004 7:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.