| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2001

18.12.2003 15:15:06 Radka a Anicka

Re: Čtvrtek

Ahoj holky, uz jsem myslela, ze vas nikdy neuvidim. Pocitac idiot po me najednou chtel pristupovy data, ktery jsem tam zadavala, kdyz jsem poprve instalovala internet, to je vic nez rok. Samozrejme, ze je nemam. Dve hodiny jsem se snazila ho ukecat a nic. Nakonec jsem nasla CD se starou verzi takovyho toho "podkladu" (ja nevim jak se to jmenuje) a ejhle ono to chtelo jenom heslo, ktery samozrejme vim. Stejne uz jsem dlouho premyslela, ze tam dam zpatky tu starou verzi, ta nova se jim bud nepovedla anebo ji uz muj pocitac nestiha. Jsem hrozne stastna, protoze mi dneska bezi na ebay velice vzacny kousek lega - ruzny doplnky k tomu domecku, ktery se uz dneska takhle pohromade daji tezko sehnat - zehlicka, telefon, pracka, vysavac, kocarek a dalsi. Jsem ochotna jit hodne vysoko.
Prave jsem v baleni vsech nasich kramu, ktery vezeme do Cech a rozhodla jsem, ze to lego necham Anicce tady jakoze ji ho nadelil eisenassky Jezisek. To je nesmysl to tahat tam a pak zpet.
Holky doufam, ze se vam deticky brzy vyzdravi, aby byly na Vanoce zdrave. My se zatim drzime. I kdyz pred obedem mela Anicka takovy cerveny flek na tvari a oni maji ve skolce ted spalu, tak uz se mi zacalo delat spatne. Ale flek uz je pryc. Ale zato me se udelala nejaka zima. Koukala jsem a topeni bezi.
Jinak az budeme v Cechach budu se snazit vam se neco napsat, ale ne kazdy den. Nejblizsi net je 7 km daleko ve "velkomeste" Jilemnice v infocentru.
Lenko my jsme skolku taky peclive vybirali a vybrali jsme takovou co je tam celkem 41 deti (3 skupiny), skolka je u lesa na kopci, zadny auta (jenom rano a odpoledne ty co privazi deti), maji krasnou zahradu, vlastni jablone a prima ucitelky. Je to skolka, ktera je od nas nejdal. Kdyz je teplo jezdime rano i odpoledne na kole. Kdyz je zima rano autem nebo autobusem a odpoledne autobusem nebo pesky s kocarkem. Autem je to 4 km. Ale myslim, ze se to vyplati. Nemam rada nejaky kolosy, kde je 100 a vice deti. Vsichni znami si tukaj na celo, ze jsme si vybrali prave tuhle skolku, protoze je to na kopci a v zime se tam nedostanes, musis nechat auto dole a vyslapnout, coz je pro Nemce nepredstavitelny problem. U ostatnich skolek je pravidelne rano a odpoledne dopravni chaos.
Vcera jsme meli besidku a bylo to uzasne - Anicka zpivala 2 pisne, musela jsem zamacknout slzu v oku.
Holky mejte se - ja si musim udelat teply caj.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Čtvrtek Lenka + Venoušek 18.12.2003 0:23
*Re: Čtvrtek Radka a Anicka 18.12.2003 15:15
**Re: Čtvrtek Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 18.12.2003 20:28
***Re: Čtvrtek Lenka + Venoušek 18.12.2003 22:30
****Sobota Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 20.12.2003 19:18
*****Re: Sobota Lenka + Venoušek 20.12.2003 19:51
******Pondělí Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 22.12.2003 21:45
*******Re: Pondělí Lenka + Venoušek 22.12.2003 22:30
********Tak a je to za námi Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 28.12.2003 20:0
*********Re: Tak a je to za nám... Barča + Nelinka 26.7.01 6.1.2004 7:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.