| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Pelhřimov

20.12.2003 18:16:18 Evik

Re: JSEM TADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali, to jsem rada, ze ses ozvala. Boli to hodne? Ja si tuhle nemoc moc nedokazu predstavit.
Ali, boty si kupuj pokud mozno u Bati, mam s nima nejlepsi zkusenosti. Vzdycky mi bez problemu vratili penize. Jednou jsem sla reklamovat segre boty a posilali je na posouzeni a prokazalo se,ze reklamovana vada neni na vraceni penez, ale nasli na nich jinou vadu, za kterou nam vracej penize. Byla jsem z toho paf. To klidne mohli zatlouct.
My mame radovku taky celkem velkou, mame sedm pokoju a nevyuzity jsou zatim tri. Nejvic me tu stvou schody, protoze je jich tu hodne. Mame tu vlastne tri patra. Takovej malej panelak:-)
Taky si mysli, ze bude babicka z ty fotky v ramecku dojata a je to pro stary lidi asi ten nejlepsi darek. Priznam se, ze si me inspirovala ty.
Holky napiste mi nejaky teh.priznaky. Ja to cekam kazdou chvili (ms),ale nejak tajne doufam....Bolej me hodne prsa, ale jinak nic. Zatim nechci testovat,abych nebyla zklamana.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Re: Re:ctvrtek Šťastná To Žena 18.12.2003 20:31
*Re: Re:ctvrtek Ali 18.12.2003 21:20
**Re: Re:ctvrtek Ali 18.12.2003 21:29
***pátek Evik 19.12.2003 10:3
****sobota Evik 20.12.2003 15:24
*****JSEM TADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... Ali 20.12.2003 17:3
******Re: JSEM TADY!!!!!!!!!!!!!!!... Evik 20.12.2003 18:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.