| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Pelhřimov

19.12.2003 10:03:14 Evik

pátek

Ahoj,vcera jsem se vratila az v osm vecer, ale mam nakoupeno!!!!A vsechno!!! Musim se pochlubit. Doma opecovavam pokoj.bonsaj, modlim se, aby do stredy nechcipla, pak jsem koupila 4 ramecky na fotky a poslala mejlem do Droxi fotky,aby je vyvolali. Dnes mi psali, ze je to hotovy. Jsem z ty sluzby absolutne nadsena. Takze jeden ramecek s nasi fotkou dostane:babicka,druha babicka,tatka a tchyne. Prijde mi to jako skvelej napad. Jeden ramecek ma za sklem vylisovany kyticky,je to moc hezky, druhej je jen cisty sklo a fotka se za to zastrci, je to strasne tezky jak nejaky tezitko,ale vypada to moderne, a pak mam jeste 2 dreveny ramecky,jeden s modrou obrubou a druhej s hnedou obrubou. Myslim,ze je to dobrej darek, zvlaste pro babicky. Ty furt rikaj, ze nic nepotrebujou a brzo umrou. Pak jsem koupila 3 knizky, prisly mi docela zajimavy. No nejvetsi radost mam z tech ramecku. Jo, jeste jsem segre koupila kalhotky s nohavickou, ji se to libi. Takze jsem zbesile utracela,az jsem vycerpala svuj tydenni limit a musela jsem letet vybrat do banky,protoze bankomat mi nic nedal a kartu pri placeni mi to taky nebralo.
Pred chvili jsem se dozvedela,ze babicka mela zanet zlucovodu, ma vyndanej zlucnik, a lezi v nemocnici v PE, tak se tam za ni zitra dopoledne podivam.
Ali, konecne mi manzel preposlal ty fotky od tebe! Mate krasnej barak, mi rodice maj podobnou novostavbu. Uz se tesim, az se z ty pidiradovky odstehujem a taky si postavime, ale nemame pozemek. O ty je v Kamenici nouze.
Nechces poslat fotku sebe? Abych tady neexhibovala jen ja a Print?
Jeste vam musim napsat, co se mi stalo. Udelala se mi v kozacce dira-nechapu! Mela jsem uplne mokrou ponozku, dnes to musim odnest spravit. Asi nejak divne chodim,protoze podpatek jsem neprosoupala,jen podrazku a to na jedny noze.
Tak a uz fakt konci, nejak jsem se rozjela.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Re: Re:ctvrtek Šťastná To Žena 18.12.2003 20:31
*Re: Re:ctvrtek Ali 18.12.2003 21:20
**Re: Re:ctvrtek Ali 18.12.2003 21:29
***pátek Evik 19.12.2003 10:3
****sobota Evik 20.12.2003 15:24
*****JSEM TADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... Ali 20.12.2003 17:3
******Re: JSEM TADY!!!!!!!!!!!!!!!... Evik 20.12.2003 18:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.