| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2003

17.12.2003 22:49:46 Lenka*

Re: Jidelnicek

Odpoved nejen pro
Šárka + Johanka 01/03
Re: Jidelnicek
(2.12.2003 22:28:17 )
Take mam pocit ze je to u nas s jidlem velmi podobne.
Z pocatku mi Zuzka take tolerovala vpasovani lzicky s prikrmem do pusinky v mezicase pri zuzlani rohliku, ale priblizne posleni dva mesice uz se sidit neda a rohlik po chvice konci hozenim na zem. Zuzka si vubec zvykla hazet vse na zem nejen jidlo, ktere nechce ale i predmety co jsou pred ni na stole vcera takto zahodila lahev - byla sklenena - neprezila. Priznam se, ze nevim, jestli ji mam nejak trestat, kdyz s takovou radosti hazi vse na zem, ale taky by si nemela zvykat delat vse co chce. Myslim, ze velmi dobre chape i sluvko NE a nejen to, ale vzdy kdyz ji neco zakazuju, sibalsky se zatvari a stejne pokracuje v tom co delat nema. Vetsinou ji pak od hroziciho nebezpeci zachranuji "unosem" do bezpeci.
Pribinaky Zuzka neji stejne jako neji bile jogurty.
Ale mela jsem ted zatim 2x uspech s vanilkovym tvarohem od Danone - Danino, jednou ho dokonce snedla pulku - 80g!
A jeste mi jedla svestkovy Florian od Olmy.
Tavene syry jsem ji zkousela davat dost brzo - na doporuceni pani doktroky, kdybych vedela ze jsou tak spatne, urcite bych je vynechala, ale Zuzka je stejne po 2 - 3 uspesnych pokusech uplne odmitla.
Tvrdy syr ma rada, parkrat jsem ji ho strouhala i do jinak neslanych masozeleninovych prikrmu, ktere ji predkladam v poledne. Jednou mi sebrala ten kus, ktery jsem strohala a nekolikrat si do nej radne kousla, no musel ji chutnat z pusiny ji nic nevypadlo a v zadnem pripade mi ho nechtela vratitit. Snazim se kupovat tvrdy syr od Agrikolu, pripada mi mene slany.
Zato zloutek, ktery milovala ji ted moc nejede.
K piti davam Zuzce stale fenyklovy caj, asi by chtelo nejakou zmenu, kdyz byla mensi mackala jsem ji jeste syrovou mrkev pres gazu. Zkousela jsem Kubika -mrkev-jablko-hruska - zadna exotika, redeni pul na pul s prevarenou pitnou vodou, ale mela po nem 4x za den oranzovou stolicku, pred timto experimentem kakala 1x denne, proto jsem od Kubika prozatim upustila.
Ten caj lesni smes je od Jemci?
Zuzka ma 8 zubu prvni dva ji zacaly rust pred pul rokem a pak ji rostly vsechny najednou, ale ze by ji to nejak pomahalo pri jidle mi neprijde. Ted ji rostou dve 4 a jedna 5 - ty uz jsou videt, ale je dost mozne, ze se ji opet tlaci vsechny 4, 5 i 3 najednou, protoze obcas byva trosku vic plactiva. Dokonce jsem ji predvcera objevila na dasni cerny flek, volala jsem zdesene doktorce a ta mi rekla, ze to bude asi jen hematom, no nedivila bych se tomu, protoze vse co najde s vervou okusuje.

Tak jsem se opet vypovidlala, moc diky za rady k jidelnicku.

Nevim, kdy budu mit opet cas navstivit tyto stranky, prece jenom Vanoce volaji a tak Vam vsem preji krasne proziti tech nejkrasnejsich svatku v roce, mnoho pohody, zdravi a hlavne alespon trochu volneho casu v novem roce.

Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Jidelnicek Lenka 1.12.2003 23:50
*Re: Jidelnicek Šárka + Johanka 01/03 2.12.2003 22:28
**Re: Jidelnicek Halka 3.12.2003 11:41
***Re: Jidelnicek JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 3.12.2003 20:18
***Re: Jidelnicek Šárka + Johanka 3.12.2003 23:59
****Re: Jidelnicek Halka 4.12.2003 12:31
***Re: Jidelnicek Šárka a Johanka 4.12.2003 0:3
****Re: Jidelnicek JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 4.12.2003 3:23
*****Re: Jidelnicek Žaba (Darek, Alan a Dora) 9.12.2003 22:30
******Re: Jidelnicek Halka 10.12.2003 12:52
*******Re: Jidelnicek 16.5Salám&Lajka14 10.12.2003 13:16
********Re: Jidelnicek JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 10.12.2003 19:19
**Re: Jidelnicek Lenka* 17.12.2003 22:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.