| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

17.12.2003 20:40:11 Ilona, dvě děti

Krize

Ahoj, přečetla jsem si vaše rady k problému, který popsala Sára. Zdají se být velmi rozumné, a proto i já vás prosím o radu nebo alespoň o názor na věc.
Poslední dobou mám problém se svým manželem. Je ke mne chladný, když přijde z práce ani si mne nevšimne, odpovídá jen co musí. Zvykla jsem si, že podniká a je pořád pryč. Soustředila jsem svojí pozornost na děti (jsem na mateřské) a na své sebevzdělání. On ale degraduje všechny moje snahy - chodit někam na kroužky se dvěma dětmi je hračka (ale že nemám hlídání a ty dvě děti mám u sebe pořád !!) a v tom kurzu, který sis vybrala se nic nenaučíš (ale že mi to pomáhá a je u toho i hlídání to je mu jedno). Všechno dělám špatně a jedině on je dokonalý.
Nabyla jsem dojmu, že má milenku (před 3 lety mi byl nevěrný, bylo to prý na jednu noc, ale poznamenalo to moji důvěru k němu), tak jsem to s ním zkusila řešit, ale ouvej. Dělám mu žárlivé scény a s takovou si prý někoho brzy najde. Sice říká, že nikoho nemá, ale kdo mu to může věřit.
Co se sexu týče, začal mi opácet, před 2 dny se nechtělo tobě (nemohla jsem), tak příště mi v půlce řekl, že se mu chce spát. Že to byla pomsta mi nedávno řekl klidně do očí.
Předem děkuji za radu. Nerada bych udělala ukvapený závěr, ale také nechci být za puťku, na kterou si manžílek štěkne, kdy se mu zachce.
Předem děkuji za radu. Ilona
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Krize Ilona, dvě děti 17.12.2003 20:40
*Re: Krize Maxi 17.12.2003 22:28
**Re: Krize Ilona 18.12.2003 20:24
***Re: Krize Maxi 20.12.2003 17:11

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.