| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

16.12.2003 22:38:01 Ivča + 3 kluci

Re: Ahojky

Lukášek je teda kluk jako buk.My jdeme zítra,počítám do 9,5 kg,víc asi mít nebude.To nevím,z jakýho důvodu mi říkala,že by to neměli dostávat,ty citrusy.Až se s ní uvidím,tak se přeptám,pak napíšu,co se dovím.Ať to můžeme kdyžtak probrat,co na tom je faktu.Nad mandarinkou jsem včera přemýšlela taky,tak jsem mu dala ochutnat jeden oloupaný měsíček.Chutnala,dnes jsem na něm nic nezpozorovala,tak to asi půjde.
Vypije 2 až 3 lahvičky po 180 ml mléka (pokud se v noci vzbudí víckrát a chce,tak ho má i víc),to doufám nevadí.S pitím je to ale horší.Čajíku maximálně 250 ml,jen když je venku tepleji (to tu pak máme hic,neumím topit málo),tak se občas utrhne a vypije toho víc.Ovšem není výjimkou,že si vymlaskne třeba jen šedesátku a je spokojenej.Utěšuju se tím,že kdyby potřeboval pít víc,tak by pil.Nabízím mu čaj každou chvíli,už jsem jak stíhačka.Je na tohle trdýlko,sám se nabumbá jen v postýlce ráno a večer,jinak v pokoji ne.Ve stoje nebo v sedě mu to samotnýmu ještě nějak nejde (z lahvičky) a asi ho nenapadne samo od sebe,že si k tomu může lehnout a nečekat na mě.Ale když chce,tak ke mně přijde s tou flaštičkou.Ale zírám,jak Michalka povídá.Honzula toho teď už taky nakecá dost,jenže to je jeho vlastní řeč,do toho jsem nepronikla.A to na něj pořád mluvim,co dělam,různé říkanky a není to nic platný.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ahojky -Simi- 16.12.2003 22:1
*Re: Ahojky Ivča + 3 kluci 16.12.2003 22:38
*Re: Ahojky Ivča+Míša+Áďa 17.12.2003 8:59
**Re: Ahojky Trinity,Čertík 26.12.02 17.12.2003 17:1
***Re: Ahojky Aefik a Michalek,12.12.02 17.12.2003 21:42
****Re: Ahojky Vendelína + 2 kluci 17.12.2003 22:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.