| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

17.12.2003 21:42:29 Aefik a Michalek,12.12.02

Re: Ahojky

Ahojky,dlouho jsem se neozvala,takze hned v uvodu Misa dekuje za blahoprani k narozkam a opozdene prejeme i Michalce a Lukaskovi.
Ja jsem dnes musela ze dne na den prestat kojit,mam zanet spojivek a vicek(Ivco z cocek!!!!:-(-nosim je uz 10let,takze i alergie)a musim si kapat po 2hod.do obou oci ATB a kortikoidy.No a nema se pritom kojit:-( Takze vubec nevim,jak tohle zvladnem:-( Sice jsem se uz chystala prestat,ale porad jsem vymyslela vhodny strategie,no tak ted to bude naraz...Misa s pitim celkem dost zlobi,ale zato papa jako dospely:-) Tak dnes vypil cca 400ml + polevku.Usnul asi vycerpanim,ale uz se jednou vzbudil a hledal prso,chudacek.Mne uz se pomalu zacina levy prso nalevat,skoro jako v porodnici,nic moc.Takze misto kojeni mu davam Sunar,dnes vypil asi jen 130ml+jogurtovou kasi od Nutrilonu,tu miluje.Z piti bere jen Kubika,s cajiky se vubec nechytam a stavy od Devy,Hippu,Hami uz taky ne.Proste Kubik boduje,tak se mu ho alespon snazim zacit redit,protoze konzistenci je to spis jidlo:-) Ale kdyz byl nedavno marod,tak nic jineho nez Kubika nepil a ja byla rada za kazdy mililitr.
Jinak zly soused opet uderil a predevcirem si dovolil zvonit ve 4 rano,ze by se radi vyspali,atd...,ze nase dite casto a dlouho rve(asi tak hodinu za 24hodin vcetne vztekani),a ze pokud se to nezlepsi,tak nas nahlasi Fondu ohrozenych deti(tady se asi trochu popletl-fond vybira penize).Dokonce narkl meho manzela z tyrani!!!Chudakovi Miskovi rostou zuby,asi 4 najednou.No,vylila jsem si tu srdce,ted uz vidim,jak je strasna srazka s blbcem.:-(
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ahojky -Simi- 16.12.2003 22:1
*Re: Ahojky Ivča + 3 kluci 16.12.2003 22:38
*Re: Ahojky Ivča+Míša+Áďa 17.12.2003 8:59
**Re: Ahojky Trinity,Čertík 26.12.02 17.12.2003 17:1
***Re: Ahojky Aefik a Michalek,12.12.02 17.12.2003 21:42
****Re: Ahojky Vendelína + 2 kluci 17.12.2003 22:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.