| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

16.12.2003 11:39:38 Katka, Maki, *03 a Anicka, *08

Re: Ahoj v pondělí

Ahojda,
tak co vanocni nalada? Je krasne, co? My vcera s kamoskou couraly asi tri hodky po obchodech a dokoupila jsem posledni darky. Mela jsem z toho takovou radost, ze jsems e hned dala do zabalovani, ale dosel papir.:) Uz se tesim na vanoce, minuly tyden, kdyz jsem se zotavovala z choroby, takze jsem nemohla jeste litat po venku, jsem doma vygruntovala a v patek a sobotu napekla cukrovi, celkem 5 druhu a moje mati 7 a trochu jsme to vycenzovali, takze mame spousta. Mam z nej radost, moc se povedlo a ady uz to vypada opravdu vanocne, uklizeno, nazdobeno, vonavo a svicky.:)
Jo a musim se priznat, jsem ostuda ostudovata, nejak jsem si behem nemoci zvykla na to pohodli, kdy pouze kojim a jinak v noci dite ingoruju a spi vedle nej muz a podava mi ho. Kdyz jsem si pak lehla vedle maly, strasne blbe se mi spalo a budilo me kazde jeji zavrteni. Martin prohlasil, ze jemu to nevadi a ze klidne bude vedle ni spat on, abych byla vyspana, takze to u nas ted funguje takhle. Trosku se stydim, ale vazne vypada, ze mu to nevadi a mne to strasne pomaha, konecne spim zase tak hluboce jako driv.
Kolik vazime nevim, ale ani to neresim. Mala se hladove netvari, na muj vkus by mohla jist vic, ale nutit ji nebudu, tak snad uz je mlicka dost. Dnes v noci spala od desiti do pul sesty. Ale behem odpoledni se nekdy vzteka, ze ji to netece vic. To znas, Zoubku, co? Jeji problem, kdyby vic pila, vic by to teklo. Ale byla jsem dnes u sve doktorky (ne detske), byla z maly uplne hotova, prohlasila ze vypada bajecne a kdyz jsem pipla neco o vaze, oborila se na me: "A to byste jako chtela tlusty dite? Budte rada!" Tak jsem.:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Ahoj v pondělí Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 15.12.2003 22:30
*Re: Ahoj v pondělí Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 16.12.2003 11:39
**Kojeni, jeste tip pro Zoubka Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 16.12.2003 13:45
***Re: Kojeni, jeste tip pro Zoubka Simca+2baby 16.12.2003 16:57
****Re: Kojeni, jeste tip pro Zoubka xxxxxxxy 16.12.2003 23:12
*****Re: Kojeni, jeste tip pro Zoub... Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 17.12.2003 9:10
******Re: Kojeni, jeste tip pro Zo... Simca+2baby 17.12.2003 10:46
*******Re: Kojeni, jeste tip pro ... Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 17.12.2003 11:17
********Re: Kojeni, jeste tip pr... Simca+2baby 17.12.2003 12:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.