| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

12.6.2000 13:55:41 Stáňa(40)+Ondra(6,5)

Re: Alternativní vy´ziva

Báro,
myslím, že Dr. Fořt se věnoval spíš výživě dětí od jednoho roku. Aspoň takový dojem jsem nabyla z jeho poraden (kupuji si Betynku vlsatně skoro od té doby, co se Ondra narodil, knihu jsem nečetla, takže nevím, zda ta se týká i dětí do roku. A pro spravedlnost k "nové burďácké" Betynce (kterou taky nejsem extra nadšená - ostatně vedla se o tom tady před časem v jiné rubrice diskuse) musí říci, že zmizení rubriky Dr. Fořta nepřišlo až s přechodem Betynky pod Burdu, tato rubrika zmizela již někdy v předchozím ročníku. Poradnu pro výživu dětí do jednoho roku měla v Betynce už dříve MUDr. Smetanová, v posledních tuším dvou číslech se její poradna do Betynky vrátila. Musím říci, že její názory se mi docela líbily (možná víc než názory Dr. Fořta, které jsem ze svého laického hlediska někdy přece jen považovala za diskutabilní, ale ono je to i tím, že já nejsem zrovna moc vyznavač alternativních směrů, sázím spíš na rozumnou pestrou výživu).
Jinak s Tebou ale souhlasím, že informací o výživě není nikdy dost a i já bych byla ráda, kdyby se tu tohle téma objevovalo častěji (a to nejen pokud jde o miminka, ale i vzhledem k dětem starším, až do školního věku), ať již ve formě článků, Tebou zmiňované poradny nebo i formou diskuse nás maminek (popř. tatínků).
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Alternativní výživa Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 24.5.2000 6:17
*Re: Alternativní vy´ziva Bara 24 a Dan 7.5 mes. 8.6.2000 23:52
**Re: Alternativní vy´ziva Stáňa(40)+Ondra(6,5) 12.6.2000 13:55

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.