| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Výbavička

11.10.1999 16:14:24 Jana Pilná, syn - 7 měsíců

Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena

Blahopřeji Vám k Vašemu těhotenství a mám pro Vás jednu radu: "Těhotenství si užijte.". Mně osobně bylo po narození syna líto, že už nemám to hezké bříško, necítím, jak kope, a nemám se na co těšit. Trvalo mi nějakou dobu než jsem si na to zvykla a ještě dnes vzpomínám na období s bříškem velice ráda. Co se týká toho, co budete potřebovat, poradila bych, abyste se řídila hlavně svým vlastním citem. Nenakupujte zbytečně moc věcí. Dnes je možné dokoupit cokoliv a kdykoliv. Hlavně ty malinké si miminko dlouho neužije. (V porodnici jsem byla svědkem toho, jak rodiče nemohli své dítko do těch krásných oblečků obléct, protože drobeček se narodil trošku větší.) Zároveň usměrněte své příbuzné a známe, kteří budou mít touhu něco Vám na miminko pořídit, tak aby kupovali věci, které skutečně potřebujete. V případě, že budete jezdit autem, doporučuji autosedačku MaxiCosi Plus. Osvědčila se nám jak na krátké, tak i na dlouhé cesty a syn v ní má maximální pohodlí i při pěti hodinové cestě k babičce. Tato autosedačka je perfektní, ale po pár týdnech zjistíte, že se "pronese". Proto doporučuji ještě zakoupit podvozek pod sedačku MaxiCosi Taxi. Z začátku, mi to připadalo jako zbytečný luxus, ale dnes vím, že se tato investice bohatě vyplatila. Podvozek je možné později přebudovat na klasické "golfky". (V současné době se dokonce prodává komplet autosedačka + podvozek se slevou.)
Přeji Vám hodně štěstí a skutečně spoléhejte na svůj rozum a cit, protože každému vyhovuje něco jiného a to, co se osvědčilo kamarádce, nemusí vyhovovat Vám.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Jsem tehotna a naprosto zmatena Magdalena, 21, čekáme to na jaře 27.9.1999 15:48
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Šárka Šatrová,dvě dcery,8 let a 4 měsíce 28.9.1999 21:50
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Mirka,dvouletý syn 29.9.1999 19:26
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Marta, dosud bezdetna 30.9.1999 15:8
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Jana Pilná, syn - 7 měsíců 11.10.1999 16:14
**Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Mamka Zdenka+dcerkaZdenka(10měs) 30.10.1999 21:38
**Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Jana Skopalíková 11.4.2000 21:41
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Martina Lohniská, 9-měsíční syn 22.11.1999 21:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.