| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Výbavička

Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena

Zdravím Vás a blahopřeji! Jsem čerstvě podruhé maminkou,ale věřte, že jsem v tomto druhém případě měla stejně jako Vy podobný problém.Poprvé bylo rozhodování "snadnější" v době těsně porevoluční, kdy výběr zboží nebyl tak velký.Zato teď jsme byli často na rozpacích pro jaký druh zboží se rozhodnout.Vzhledem k tomu, že čekáte miminko také na jaře,(v sobotu oslaví naše nejmladší 4 měsíce) dovolím si Vám poradit,které věci se nám osvědčily v těchto prvních měsících. 1. myslím,že jsme dobře zvolili typ kočárku.Vybrali jsme kočárek zn.CHICCO- choice, který není klasicky s vanou,jako hluboký,ale polosportoví s nánožníkem a na jarní a letní měsíce zcela dostačující.Vzhledem k tomu,že v zimě už bude miminko půl roční,byla by investice do hlubokého zbytečná a pro roční na příští léto jako sporťák bude perfektní.
2.pokud budete cestovat,neváhejte pořídit autosedačku.Jsme naprosto nadčení ze skořepiny MAXI-COSI pro děi od 0 do 10kg.Využít se dá i k nošení nebo doma jako sedačka,či kolébka. 3.Jednoznačně bych se přimluvila za jednorázové plenky.Maximální náklady se v prvních týdnech u Pampers pohybovaly okolo1300Kč ale spotřeba postupně klesá.Nejnižší ceny má MAKRO. Na závěr ještě jedna rada.Projděte si specializované prodejny, porovnejte ceny,naberte si katalogy,listuje a vybírejte.Potom si zvolet pouze jeden specializovaný obchod a zde vše potřebné nakupte.V dobrém obchodě se určitě dočkáte slev a také dovážky zboží domů zdarma. Přeji hodně štěstí a zdraví. Šárka Šatrová
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Jsem tehotna a naprosto zmatena Magdalena, 21, čekáme to na jaře 27.9.1999 15:48
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Šárka Šatrová,dvě dcery,8 let a 4 měsíce 28.9.1999 21:50
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Mirka,dvouletý syn 29.9.1999 19:26
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Marta, dosud bezdetna 30.9.1999 15:8
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Jana Pilná, syn - 7 měsíců 11.10.1999 16:14
**Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Mamka Zdenka+dcerkaZdenka(10měs) 30.10.1999 21:38
**Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Jana Skopalíková 11.4.2000 21:41
*Re: Jsem tehotna a naprosto zmatena Martina Lohniská, 9-měsíční syn 22.11.1999 21:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.