| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

31.5.2000 13:13:24 Natalia, 6-mesacny syn

Re: Materska dovolena a manzelsky sex

Ako to tu tak citam, prislo mi velmi luto vsetkych buducich mamiciek a hlavne oteckov, ktori tuto diskusiu citaju. Tak aby som ich povzbudila, je to asi velmi individualne. My s manzelom sme vzdy mali velmi kvalitny a vasnivy sexualny vztah, nebolo to inak ani pocas tehotenstva, bez problemov sme sa milovali cele moje tehotenstvo az do porodu a nemali sme ani problem so ziadnou polohou. Pri porode mi robili maly nastrih a este takmer pet mesiacov po som mala bolesti pri pokuse o styk z dovodu nezahojeneho krcka maternice. Napiek tomu uz treti den po narodeni nasho maleho , hned po mojom prichode z porodnice domov sme sa milovali - pomocou nekoitualnych praktik, podnet prisiel odo mna, aj ked tu sa priznam, bola som dost vycerpana, ale nechcela som, aby sa clovek, ktoreho milujem, citil byt odstrceny novym milovanym cloviecikom. Ked som sa na zaciatku trocha premohla, bolo to uz super, aj ja som si prisla na svoje -dostala som nehu, objatia, bozky... Celych pet mesiacov, kym som mala bolesti, sme sa takto milovali niekolkokrat tyzdenne, niekedy sme skusali aj normalny styk, ale vzdy, ked som len naznacila, ze to boli, moj pozorny manzel prestal a pokracovali sme inak. Potom zrazu bolest presla, uz vyse mesiaca sa milujeme normalne, velmi casto a skutocne s vasnou, manzel dokonca tvrdi, ze tehotenstvo mi na vasni este pridalo. Zeby? A podotykam pre zeny, ktore sa vyhovaraju na unavu z dietata, nas maly spi cez den maximalne hodinku a tiez boli casy, kedy sa budil aj 15 krat za noc (dnes je to uz lepsie). Mam vsak pocit, ze manzelova blizkost, neha a intimita mi prave pomozu zabudnut na unavu. Ale rozhodne milovanie po tehotenstve chce porozumenie a nehu zo strany manzela a rovnako volu a porozumenie pre manzelove potreby zo strany zeny. A upozornenie pre zeny - kym vas styk este boli, nebudte zbytocne hrdinkami, priznajte sa, docasne prejdite na ine praktiky, lebo inak si vypestujete psychicku zabranu. V tomto musi mat manzel pre vas pochopenie a nakoniec, ktory muz by odmietol vasu ponuku, ze mu to urobite radsej oralne?
:-)))
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Materska dovolena a manzelsky sex Natalia, 6-mesacny syn 31.5.2000 13:13

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.