| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pohyby v těhotenství

30.5.2000 9:47:56 Petra, 26. týden

Re: Kdy jste pocítila první pohyby?

Ahoj Milado,

já si myslím, že na nějaké kolem 20. týdne u prvorodiček naše miminka moc nahrajou...Já jsem taky poprvé nastávající maminkou a pohyby našeho drobka cítím už někdy od 16. týdne!
Dokonce už v tom 16. týdnu se natočilo to naše zaltíčko tak, že se mi dělala boulička na bříšku - byli jsme z toho s manželem tehdy hrozně vyjevení, že je to tak brzo.Ale paní doktroka nás ujistila, že je to velice individuální a že některá miminka jsou prostě aktivnější.Což cítím teď o stošest! Jestli je Váš drobísek jako ten náš, tak se máš na co těšit. Jsou i noci, kdy koukám do tmy a čekám až mi přestane nadskakovat břicho, protože ani při nejlepší vůli se mi při jeho akrobatických kouscích nedaří usnout!
(S oblibou tvrdím, že je zkrátka už v bříšku celý tatínek...)
Nicméně si myslím, že je to prostě normální, že někdo cítí pohyby dřív a někdo později, takže si užívej kopanečků a vrtění a sluníčka!
Krásný den

Petra
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Kdy jste pocítila první pohyby? Milada, 15.týden, syn 4,5 roku 30.5.2000 9:33
*Re: Kdy jste pocítila první pohyby? Petra, 26. týden 30.5.2000 9:47
*Re: Kdy jste pocítila první pohyby? Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 30.5.2000 10:6
*Re: Kdy jste pocítila první pohyby? Renata,19 týden 8.12.2000 7:46
**Re: Kdy jste pocítila první pohyby? Petra, 20. týden 20.12.2000 8:32
***Re: Kdy jste pocítila první pohyby... Renata,23 týden 2.1.2001 10:58
*Re: Kdy jste pocítila první pohyby? Jitka (2 kluci) 8.12.2000 9:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.