| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy s dutinou ústní

Zuby se vyplatí

Jsem ráda, že jste holky dospěly k názoru, že se k zubaři musí. Moje zuby nestály za nic a je to opravdu dědičné, protože můj otec už neměl svoje zuby ve 40letech. V těhotenství jsem se odhodlala k zubaři a dokonce mi i našel injekci proti bolesti kterou může aplikovat i těhotné (Dítě je zcela zdravé) Vytrhnul mi 8 a potom jsem mohla jenom kloktat heřmánek a tak to bolelo tři dny. Ale i tak jsem ráda že mi dal zuby do pořádku, protože i když mě celé těhotenství nebolely, tak to všechno začalo při kojení. Konzumuji 3 až 4 jogurty nebo tvarohy denně a přesto že mám zuby zdravé tak mě někdy příšerně bolí. Neumím si představit jak bych to přežila kdyby byly zkažené. Takže odvahu a honem k zubaři ať není pozdě. A hlavně si najděte dobrého zubaře !!!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Zuby se vyplatí Mirka (28), holčička 3.měsíce. 19.5.2000 23:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.