| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 1991

18.9.2003 12:06:52 pabakuku

Re: Tak jsem zase tady

Krásný den!
Dnes jdeme na kontrolu, dozvíme se, zda Barunka může odložit berličky, alespoň na čas, než jí ty šrouby budou vyndavat. Když jsem viděla rtg, polilo mě. Ty šrouby jsou docela velké, Barunka je moc statečná. Na kroužek žádný nechodí, je velká sportovkyně a vlastně nic jiného od svých 4 let nedělala. Teď je trochu v šoku, protože se jí už stýská po partě, přeci jenom měla téměř každý víkend závody a tréninky 4x týdně. Soustředíme se na to, aby se vyléčila. Od pololetí nebo od příštího roku až se trochu oklepeme z toho šoku, tak rozhodně něco vymyslíme. Už teď se snažím, aby vyzvěděla od kamarádek a spolužaček, čemu se věnují, aby se inspirovala, třeba jí něco nadchne jako ten sport. Uvidíme.
Já jsem přenášela 14 dní po termínu, ale předem jsem věděla, že pan doktor to špatně spočítal. Držím palečky, ať vše proběhne co nejrychleji.
Včera jsem koupila nové číslo TOP Dívky. Teď se tam dost věnují šikaně ve školách, jsou to zajímavé články, dost o tom s Barunkou mluvíme. Budu se muset podívat co píší dále, jenom jsem to zběžně přelétla. Uvidíme, na co se zeptá Barunka. Manžel se z našich rozhovorů děsí, vždyť jí je 12 říká. Jenomže než by o tom debatovala s kamarádkama, jsem raději, když přijde za mnou. Já byla do 17 takový truhlík. No nic, raději nevzpomínat.
Ještě k těm bradavičkám, Barunka měla problémy s kuřímy oky. Dlouho jsme chodili na vyříznutí, pak se vrátili, zase zákrok, nakone nás toho zbavil léčitel. Musím se smát, nejsem důvěřivá, ale tohle opravdu vyšlo. Já už jí na to dávala i různé rostliny, lápis, prostě vyzkoušeli jsme kde co.
Dnes je krásně, miminko se narodí do hezkého počasí, má být takhle i příští týden.
Marta
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahojky, Sluníčko Věra, Elinka a Tom 9.9.2003 21:27
*Re: Ahojky, Sluníčko pabakuku 10.9.2003 8:34
**Re: Ahojky, Sluníčko pabakuku 10.9.2003 8:37
**Tak jsem zase tady Věra, Elinka a Tom 17.9.2003 22:47
***Re: Tak jsem zase tady pabakuku 18.9.2003 12:6

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.