| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 1991

17.9.2003 22:47:24 Věra, Elinka a Tom

Tak jsem zase tady

Ještě jsem celá, akorát mi nevyšlo podívat se na poštu - proto ta prodleva....
Dneska je miminko pěkně neklidné, teď večer skáče co mu místo dovolí. Radši jsem umyla nádobí a nenechávám to na ráno, aby to pak za mě kluci nemuseli umývat /mám je pěkně rozmazlený, viď/.
Máš pravdu, asi se budu Toma muset zeptat, co říká na ty články z T.dívky. Možná je ani nečte? Já si taky před ním na nic nehraju a on ví, že když mi něco řekne, tak to zůstane mezi námi a nebudu to vyprávět babičkám a tátovi - lidem, kteří ho znají a mohli by se ho vyptávat dál. Tak jsem se dozvěděla i o jeho "lásce" - dost si toho vážím, protože naše známá /53/ o svém synovi /31/ neví prakticky nic. A taky nechi mít kluka telátko, jako jsme byli v 18 já a můj manžel /- taky to podle toho dopadlo :-)) /. Ale to byla vůbec taková doba, ve třeťáku na škole jsme měly druhou přednášku od sexuologa /první někdy v osmičce - my holky o menstruaci - což jsme už tenkrát považovaly za ztrátu času/, který nám řekl, že nejlepší antikoncepce je acylpirin mezi kolena. Dneska mi to zní jako středověk. Vlastně celá ta doba. Když to někdy popisuju Tomovi, tak si myslí, že si dělám srandu.
V pondělí jsem s ním byla na vypalování bradavic /tři na chodidle a jedna na lýtku/ - nemáme s tím žádné zkušenosti, takže když měl tu první, mysleli jsme si, že si něco vrazil do nohy. Teď jsem ale zpozorněla, když jsem viděla další hrbolky, tak jsme radši šli na kožní. Myslela jsem, že nebude moct chodit, ale odpoledne už skákal na florbal - nezmar jeden.
A co děláte vy?
Chodí Barunka na nějaké nové kroužky? Je září, tak skoro každý něco nového zkouší...
Měj se krásně, V.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahojky, Sluníčko Věra, Elinka a Tom 9.9.2003 21:27
*Re: Ahojky, Sluníčko pabakuku 10.9.2003 8:34
**Re: Ahojky, Sluníčko pabakuku 10.9.2003 8:37
**Tak jsem zase tady Věra, Elinka a Tom 17.9.2003 22:47
***Re: Tak jsem zase tady pabakuku 18.9.2003 12:6

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.