| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: Nebojte se Podolí!

Milá Renáto, pakliže bylo vše tak jak píšete, pak vám to do jisté míry závidím. Zároveň mě ale váš příspěvek svým způsobem potěšil, protože je-li takové chování vůči matkám, jaké jste zažila vy, již běžné, pak by to mohlo svědčit o tom, že se tamní perosnál již tak trochu chytil za nos a snaží se vycházet maminkám a miminkům vstříc. Protože když jsem v Podolí koncem roku 1997 rodila já svoje první dítě, chovali se ke mně podstatně jinak. A věřte mi, neplatí vaše úsloví "na hrubý pytel hrubá záplata", protože já i můj manžel jsme se svých představ dožadovali slušně. Nechci tady rozebírat podrobnosti, ale uvedu alespoň jeden výmluvný příklad: v průběhu porodu jsem dospěla k tomu, že bych své dítě velmi ráda porodila ve stoje, opírajíc se o porodní lůžko. A jaká byla odpověď službukonající porodní asistentky? "V žádném případě! U nás se ve stoje nerodí!" A ještě takový malý dodateček - jak jsem z vašeho dopisu usoudila, vám se moc nelíbí maminky, které dávají najevo co se zase nelíbí jim. Tedy takové, jako jsem třeba já. Ale troufám si říci, že právě takovým byste mohla být vděčná, protože možná právě díky jejich kverulantství se začínají porodnice měnit a možná právě díky jim se i k vám chovali slušně.
Zdraví Radka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Nebojte se Podolí! Radka Wallerová, dva synové - dva a půl roku, tři týdny. 14.5.2000 12:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.