| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

Re: Kojení a váha

Milá jmenovkyně,
četla jsem odpovědi poradce na Váš dotaz a byla bych Vám velmi vděčná,kdybyste mi, až vyzkoušíte doporučený režim kojení, mohla napsat, jaké s tím máte zkušenosti.
Máme 19-měsíční holčičku, která se sice narodila s tabulkovými mírami a vahou (3,35 kg a 51 cm), ale už od začátku jsme měli problémy s kojením. Náš dětský lékař asi po dvou měsících poručil přikrmovat, tak jsme raději začali dojíždět do vedlejšího města za jinou doktorkou. S velkými problémy jsme kojili dál a po půl roce, po prvním těžším nachlazení Zuzanka přestala pít úplně a mně se ztratilo mléko. Od té doby už byla jen na Sunaru. Je dost maličká, v roce měla mít podle tabulek 10 kg a neměla ani 8kg. Teď měří jen 80cm, ale vypadá velmi zdravě a spokojeně. Vím sice, že je prostě po mně (158cm), ale dokud jsem se neujistila, že je úplně zdravá, bylo mi občas při krmení do pláče. U dalšího dítěte bych se chtěla vyvarovat všech chyb,kterých jsem se možná z neznalosti dopustila a doufám, že bude-li to kluk, bude po tátovi (197cm). Proto i teď, kdy si na kojení už skoro ani nevpomínám, hltám každou radu a pozitivní zkušenost.
Děkuji mockrát
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Kojení a váha Iva, syn 7 týdnů 8.5.2000 19:22
*Re: Kojení a váha Gábina(dcera 5,5 , syn 4) 9.5.2000 0:4
*Pro Katku Poradce 9.5.2000 15:32
*Oprava: pro I V U ! Poradce 9.5.2000 15:34
**Pro IVU 2 Poradce 9.5.2000 15:46
*Re: Kojení a váha Iva Brandejsová + 19-měsíční čertík 12.5.2000 22:26
*Re: Kojení a váha Šárka, dvě děti 8 let a 3 měsíce 21.7.2000 15:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.