| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

22.2.2006 8:20:02 věra

Re: Kociky Peg-perego - skusenosti

Ahoj holky, my máme kočárek Peg Perego YOUNG. Musím říct, že je lehoučký, docela velký (dovedu si představit větší, ale na trhu snad nejsou), dobře se ovládá a vypadá pěkně. Jenže jsem strašně rozčarovaná z podvozku. Je na to, že s ním jezdím dva měsíce, strašně rozvrzaný, uvolněný do stran a bohužel se nedá nijak utáhnout. Dost skřípe, až tak, že se někdy i stydím. Velký problém je podle mého brzda, která ne vždy zapadne - je to takový jednoduchý systém plastového ozubeného kolečka, které ne vždy zapadne. Brzda je jen jedna a fakt moc nedrží. Je mi z toho strašně smutno, kočár jsem vybírala důkladně a stejně jsem se v té zásadní věci - brzda a pevnost dost netrefila. Vůbec si nedovedu představit jak ten podvozek udrží tu sportovní sedačku a pohyblivější mimi.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Kociky Peg-perego - skusenosti Gabriela, 29.tyzden 11.1.2001 11:2
*Re: Kociky Peg-perego - skusenosti Petra Haluzová, Honzík 6 měsíců 11.1.2001 20:47
*Re: Kociky Peg-perego - skusenosti Silvia, 5-mesačná dcéra 15.1.2001 21:20
**Re: Kociky Peg-perego - skusenosti věra  22.2.2006 8:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.