| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

Re: Kociky Peg-perego - skusenosti

Milá Gabrielo,
kočárek Peg-perego máme a jsme s ním moc spokojeni. Bydlíme ve druhém patře bez výtahu, ale kočárek máme v bytě. Je bezvadné, že se dá velmi rychle rozložit a zase složit (snáším nejdřív podvozek a potom korbičku). Složený podvozek je samostojící, takže se nemusí o nic opírat (kola nezašpiní zeď). Je taky poměrně lehký (no pro mě ne, ale já jsem muší váha), manžel ho do tramvaje/autobusu zvedá sám. Používáme ho půl roku a vypadá pořád stejně - když ve městě vidím některé kočárky, je mi až úzko, mám pocit, že se musí každou chvíli rozsypat. Co vím i ze svého okolí, levný kočárek (a hlavně trojkombinace) se většinou pěkně prodraží, protože, když je čas použít sporťákový vršek, podvozek je téměř nefunkční. U levných kočárků bych taky moc nevěřila materiálům, ze kterých je vyroben. Tohle považuji za dost důležité hledisko. Myslím si, že drahý kočárek není přepych. Nám ten náš určitě vydrží pro všechny čtyři děti, které plánujeme. Přeji šťastnou ruku při výběru a hlavně zdravé miminko.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Kociky Peg-perego - skusenosti Gabriela, 29.tyzden 11.1.2001 11:2
*Re: Kociky Peg-perego - skusenosti Petra Haluzová, Honzík 6 měsíců 11.1.2001 20:47
*Re: Kociky Peg-perego - skusenosti Silvia, 5-mesačná dcéra 15.1.2001 21:20
**Re: Kociky Peg-perego - skusenosti věra  22.2.2006 8:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.