| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

1.5.2000 1:44:16 Mirka,Michalka 3.měsíce

Re: Strach z porodu

Od té doby co jsem se dozvěděla jak se rodí děti jsem prožívala přímo panickou hrůzu při představě porodu. Před třemi měsíci jsem si vyzkoušela jak něco jako meloun může projít něčím jako citron a můžu říct, že moje obavy byly zbytečné. První dobu porodní jsem si prožila doma a trvalo mi několik hodin než jsem pochopila, že rodím a přesvědčila jsem sama sebe, že to není průjem. Když jsem byla pod horkou sprchou tak jsem prakticky žádnou velkou bolest nacítila. Do porodnice jsme dojeli když už jsem měla stahy po třech minutách a ani jsme se nenadáli a dítě šlo na svět. Přiznám se, že jsem kňučela a hekala pěkně (křičet se při porodu nesmí), ale to trvalo jen chvíli a pak už jsem měla svoji holčičku a na nějakou takovou malichernost jako je bolest jsem ihned zapoměla. Rození dětí je ta nejkrásnější věc na světě a odměna za trochu bolesti je tak obrovská, že už teď se těším až budu mít druhé. Je jedno v jaké porodnici a jakým způsobem se rodí, člověk hlavně musí mít štěstí na příjemné lidi kolem sebe a potom se všechno zdaří.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Strach z porodu Jana Mašková 9.3.2000 17:49
*Re: Strach z porodu Ivana , Míš 4 roky, druhé na cestě 9.3.2000 23:57
**Re: Strach z porodu Kamila, zatím bez dětí 11.4.2000 19:0
*Re: Strach z porodu Mirka,Michalka 3.měsíce 1.5.2000 1:44
**Re: Strach z porodu Věra, syn Kryštof, 3 týdny 7.6.2000 22:24
*Porod v pohodě. Ivana, Lenička 10 měsíců 9.6.2000 15:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.