| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

Re: Strach z porodu

Nemusíš se tolik obávat. Sice to trochu bolí, ale všechno se dá zvládnout. A nakonec, když Ti ukážou to tvoje malé stvořeníčko, které člověk nosí tak dlouho, tak za chvíli všechno zapomeneš a budeš se těšit na hezké chvíle se svým miminkem. Já osobně jsem měla poměrně krátký porod. Bolesti mi začli někdy v 6.00 ráno , ale nebylo to jako v těch přehnaných filmových scénách, kdy žena začne křičet bolestí. Spíše jsem pociťovala takové tvrdnutí břicha a abych se přiznala, byla jsem plná humoru. I v porodnici mi říkali, že nevypadám na porod. Na konec to dopadlo, ale jinak. Toto tvrdnutí jsem pociťovala celý den než mi píchl pan dokotor vodu. Poté se bolest stupňuje, ale pořád se to dá vydržet není to tak strašné jak člověk kolem sebe slyší. Nejvíc to asi bolí těsně před vypuzovací fází, ale když je u Vás někdo s kým je Vám dobře, třeba tatínek miminka, tak to jde. Nesmíte na to moc myslet a říkat si to zvládnu. No a když už můžete tlačit tak není ani čas přemýšlet nad tím jestli to bolí nebo ne. Nakonec Vás čeká příjemné úleva když je to za Vámi a Vy uvidít to malé jak se podívá a je po bolestech. Míša se mi narodila 20.50 a vlastní bolesti začli asi
4 až 5 hodin před. Jak by řekli lékaři je to,ale individuální.
Hlavně se těš a nemysli na to jestli to bolí nebo ne. Vyber si porodnici, aby jsi se v ní cítila dobře, aby Ti byl příjemný personál a když chceš, aby tam byl někdo s kym je Ti fajn. Ivana
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Strach z porodu Jana Mašková 9.3.2000 17:49
*Re: Strach z porodu Ivana , Míš 4 roky, druhé na cestě 9.3.2000 23:57
**Re: Strach z porodu Kamila, zatím bez dětí 11.4.2000 19:0
*Re: Strach z porodu Mirka,Michalka 3.měsíce 1.5.2000 1:44
**Re: Strach z porodu Věra, syn Kryštof, 3 týdny 7.6.2000 22:24
*Porod v pohodě. Ivana, Lenička 10 měsíců 9.6.2000 15:9

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.