| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

27.4.2000 22:50:52 Štěpánka a Filip 6 měsiců

Re: bio zelenina

Ahoj Báro,
měla jsem stejný problém. Bio zeleninu koupíš v Bio prodejně v Toulcově Dvoře v Praze 10, problém je,že nemají dost velký výběr, třeba teď dlouho neměli ani brambory ani mrkev. Prodejna je výborná i na mléčné potraviny a bezlepkové mouky a třeba kosmetiku Weleda. Filip od mě vařenou vůbec nechce, tak dávám Hipp jako ty, ale stjně si myslím, že doma vařené je nejlepší. Mám jednu knihu v angličtině o miminkách do jednoho roku a tam autorka srovnává oba způsoby. Její závěr je, že vařit pouze z dobré a kvalitní zeleniny a když není ta možnost, tak jedině konzervičky, je tam , ale poznámka, že děti zvyklé na konzervu je těžší naučit jíst později klasickou rodinnou stravu.
Ahoj Štěpánka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
bio zelenina Bara + Dan 6 mesicu 25.4.2000 23:27
*Re: bio zelenina Štěpánka a Filip 6 měsiců 27.4.2000 22:50
**Re: bio zelenina Bara + Dan 6 mesicu 27.4.2000 23:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.