| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

Re: Epidurálka

Já nevím, sama taky hodlám prožít porod se vším všudy (poprvé jsem měla císařský řez a vím, že i ta částečná anestezie dítě trošku "oblbne"), ale kdo jsme my, abychom soudily druhé? Někdo třeba nedokáže snášet bolest, někdo nemá s dětmi trpělivost, někdo má doma nepořádek a neumí vařit a někdo nezvládá zase něco docela jiného. Žádná nejsme dokonalá, a pokud je na tom někdo tak, že by tu bolest opravdu těžko snášel, proč by si tu anestezii nemohl vzít? Třeba to bude v konečných důsledcích lepší, protože jinak by se porod kvůli stresu rodičky zpomalil, nebo nebo by pak maminka nebyla schopna vzít si dítě k sobě, nebo já nevím co. A taky žádná z nás neví, jaké bolesti má nebo nemá ta druhá. Sice se taky přikláním spíše k cestě co nejpřirozenější (ta nepřirozená operativní se mně nelíbila ani trošku a nemyslím si, že by se synkovi líbila víc), ale rozhodnout se musí každá žena sama a ostatní by ji za to, podle mého názoru, neměly hanět.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Epidurálka Monika 24 let (plánujeme miminko) 4.1.2000 15:22
*Re: Epidurálka Iva, 27 let, 33. týden těhotenství 4.1.2000 19:50
*Re: Epidurálka Kateřina, syn 6 let 26.1.2000 13:45
**Re: Epidurálka Lenka Bartoňová,1 dcera,další dítě na cestě 12.2.2000 13:2
***Re: Epidurálka Šárka Adámková 13.2.2000 19:58
***Re: Epidurálka Zuzana D. 17.3.2000 0:3
***Re: Epidurálka Jorga, syn 3,5 roku, druhé na cestě 25.4.2000 12:44
***Re: Epidurálka Hana V. 12.6.2000 11:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.