| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

Re: Epidurálka

Milá Moniko,

nevím, která z nás by nebyla před prvním porodem posera. Ale čím víc nasbíráš informací, tím je to lepší. Já sama jsem také proti jakýmkoliv úlevovým prostředkům, chci si to prožít se vším všudy. Ale nikdy neříkej nikdy! Uznávám, že může stát, že to prostě bude řešení v jisté situaci. A proč je potřeba si eventuální epidurál dohodnout předem? Je to prosté, musí se udělat rozbor krve na srážlivost. Teprve podle výsledku Ti anesteziolog vyhoví nebo ne. To není z mé hlavy, dozvěděla jsem se to na předporodním kursu. Takže nahlásit se předem přece nic nestojí, určitě nebudou nikomu nic nutit, když se pak rozhodnete vydržet bez anestetik. Myslím, že spíš naopak, budou rádi.

A co se týká videokazet o těhotenství a péče o děti. Vyšly dvě videokazety Rodičovský rok I. a Rodičovský rok II.- Batolata. Ta první se věnuje jednotlivým fázím těhotenství, porodu, šestinedělí, kojení a vůbec péči o dítě do 1 roku (vřele doporučuji), ta druhá od 1 do 3 let. První díl se už v obchodech docela těžce shání, druhý je celkem novinka. Vydalo je Centrum českého videa, ale jejich distribuce na internetu vůbec nefunguje. Objednala jsem si je k plné spokojenosti na serveru vltava.cz.

Pak ještě existuje soubor asi 5 videokazet Budeme mít děťátko, mapující dítě až do pěti let. Je to ale americká produkce s českým komentářem, takže nemá moji důvěru.

Iva
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Epidurálka Monika 24 let (plánujeme miminko) 4.1.2000 15:22
*Re: Epidurálka Iva, 27 let, 33. týden těhotenství 4.1.2000 19:50
*Re: Epidurálka Kateřina, syn 6 let 26.1.2000 13:45
**Re: Epidurálka Lenka Bartoňová,1 dcera,další dítě na cestě 12.2.2000 13:2
***Re: Epidurálka Šárka Adámková 13.2.2000 19:58
***Re: Epidurálka Zuzana D. 17.3.2000 0:3
***Re: Epidurálka Jorga, syn 3,5 roku, druhé na cestě 25.4.2000 12:44
***Re: Epidurálka Hana V. 12.6.2000 11:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.