| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: reakce na předchozí články.

Jano, mluvíte mi úplně z duše.
Po pravdě řečeno mě vždycky trochu rozhodí, když někdo komunikuje stylem paní Hany. Jednoduše má svůj názor a ten je jediný možný a pravdivý a naprosto není ochotná přistoupit na to, že možná má někdo jiný i jiné zkušenosti a představy. Navíc ta teorie o tom, že když někdo něco studuje 6let, tak to musí umět je dost zcestná a sama ze své zkušenosti můžu říct (studovala jsem také celé roky), že většinu z toho co umím jsem se naučila stejně až v praxi. Navíc člověku byl dán rozum proto, aby ho užíval a ne aby jen slepě přebíral něčí stanoviska a názory, v tomto případě naprosto bezbřehá a nepochopitelná důvěra v lékařskou péči. Jistě, je třeba důvěřovat a věřím, že je dost schopných lékařů, ale to ještě neznamená, že jsou všichni neomylní a já vždycky tvrdím "Důvěřuj, ale prověřuj" a nevím proč bych se neměla zeptat na něco, co mi třeba není jasné, abych pak nebyla někým (typ paní Hany) napadnuta, že jsem hysterka apod.....
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Re: reakce na předchozí články. Jitka, vdaná, zatím bezdětná 7.4.2000 10:47
*Re: reakce na předchozí články. Jana, 28 let, zatím bezdětná 7.4.2000 11:16
**Re: reakce na předchozí články. ještě jednou Jana 7.4.2000 11:21
***Re: reakce na předchozí články. Jitka, vdaná, zatím bezdětná 7.4.2000 11:45
***Re: reakce na předchozí články. Iva (bezdetna) 7.4.2000 11:49
**Re: reakce na předchozí články. Jana Novotná,2 syni, 9.4.2000 14:56
*Re: reakce na předchozí články. Romana, 31. týden prvního těhotenství 20.4.2000 16:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.